D. Á. 2020.02.19 23:03 Frissítve: 2020.02.23 00:09

Csütörtöki sportműsor: pályán az MU, az Inter és a Roma is az El-ben

A BL-nyolcaddöntő után nem maradhat el az Európa-liga sem – a televíziók képernyőire kerül az Arsenal, a Manchester United, az Inter és a Roma mérkőzése is. A magyar férfi kosárlabda-válogatott Szlovéniával játszik Európa-bajnoki selejtezőn. A darts Premier League a 3. állomásáról jelentkezik Cardiffból.

FEBRUÁR 20., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
A NYOLCADDÖNTŐBE JUTÁSÉRT, ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
18.55:
Sahtar Doneck (ukrán)–Benfica (portugál), Harkiv
18.55: Eintracht Frankfurt (német)–Salzburg (osztrák) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n! 
18.55: Ludogorec (bolgár)–Internazionale (olasz) (Tv: Digi Sport2)
18.55: FC Bruges (belga)–Manchester United (angol) (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n! 
18.55: CFR Cluj (román)–Sevilla (spanyol) (Tv: Digi Sport3) – élőben az NSO-n! 
18.55: FC Köbenhavn (dán)–Celtic Glasgow (skót)
18.55: Getafe (spanyol)–Ajax Amsterdam (holland)
18.55: Sporting CP (portugál)–Basaksehir (török)
21.00: Glasgow Rangers (skót)–Braga (portugál)
21.00: AS Roma (olasz)–Gent (belga) (Tv: Digi Sport2)
21.00: VfL Wolfsburg (német)–Malmö (svéd)
21.00: AZ Alkmaar (holland)–LASK Linz (osztrák)
21.00: Olympiakosz (görög)–Arsenal (angol) (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n! 
21.00: APOEL (ciprusi)–FC Basel (svájci)
21.00: Bayer Leverkusen (német)–FC Porto (portugál) (Tv: Digi Sport3)
21.00: Wolverhampton Wanderers (angol)–Espanyol (spanyol) 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
10.00:
főtábla, World Tour-verseny, Budapest (BOK Csarnok)

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
3. állomás, Cardiff (Tv: Sport2)

FORMULA–1
9.00:
kollektív teszt, Barcelona – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
15.00:
Vuelta a Andalucia, 2. szakasz (Tv: Eurosport2)
16.45: Volta ao Algarve, 2. szakasz (Tv: Eurosport2) 

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
B-CSOPORT
17.30:
Motor Zaporizzsja (ukrán)–Kielce (lengyel) (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ
F-CSOPORT
18.00: MAGYARORSZÁG
–Szlovénia, Szombathely (Tv: M4 Sport)
19.30: Ausztria–Ukrajna
NŐI EUROLIGA
13. FORDULÓ
B-CSOPORT
20.00:
Sopron Basket–Dinamo Kurszk (orosz) (Tv: M4 Sport)
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 2.00:
Philadelphia 76ers–Brooklyn Nets (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1050 (Tv: Sport2) 

SÍFUTÁS
10.35 és 13.20:
világkupa, férfi és női szabad stílusú tömegrajtos, Storlien-Meraker (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
15.15:
világbajnokság, Antholz-Anterselva – vegyes váltó (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
16.00 és 19.45:
Shoot out, 1. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-tornák
  • 14.15: Marseille (Tv: Sport2)
  • 20.30: Rio de Janeiro (Tv: Eurosport2)
  • Delray Beach
WTA-torna
  • 11.00 és 19.00: negyeddöntő, Dubai (Tv: Digi Sport1)

2020.03.29 22:26:39

Minden más foci SZELI MÁTYÁS

NS-VÉLEMÉNY. A futballvilág sem volt felkészülve egy ilyen krízisre.

2020.03.29 16:14:04

Minden más foci MTI

Nyáron nézők nélkül és bő egy hónap alatt bonyolíthatják le a Premier League-nek az idényből még hátralévő mérkőzéseit.

2017.06.17 17:32:24

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

LEGENDÁK LIGÁJA. Amikor a pálmafák – Zinhóval, Edmundóval, Rivaldóval és Roberto Carlosszal – majdnem az égig nőttek.

2017.06.24 22:20:55

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

LEGENDÁK LIGÁJA. Uri Geller eligazolt, de a Crespo, Francescoli duónak az Ortega, Aimar, Gallardo hármas osztogatott.

2017.05.26 21:13:55

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

LEGENDÁK LIGÁJA. Bundabotrány, számlagyár, dopping... No és egy elképesztően jó és sikeres, máig emlegetett Marseille!