D. Á. 2020.01.15 23:40 Frissítve: 2020.01.16 23:45

Csütörtöki sportműsor: jönnek a legjobbak legjobbjai – átadják az Év Sportolója-díjakat

Csütörtök este 20 órakor tartják a Nemzeti Színházban az Év Sportolója Gálát – az ünnepséget élőben követhetik az NSO-n! A magyar férfiválogatott Spanyolország ellen ugrik medencébe a vízilabda Európa-bajnokság csoportkörében. Az Olasz Kupa nyolcaddöntőjében a Roma a Parmával találkozik. Lesz még jégkorong Erste Liga, valamint női kosárlabda Euroliga is. Aki nem tud aludni, az éjszaka végignézheti a Milwaukee Bucks–Boston Celtics NBA-mérkőzést.

JANUÁR 16., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
16.00:
Ferencváros–1. FC Köln U21 (német)

FRANCIA KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.55:
Pau (III.)–Bordeaux

OLASZ KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
21.15:
Parma–Roma (Tv: Sport2)

ÜNNEPSÉG
20.00:
Az Év Sportolója Gála 2019, Nemzeti Színház (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
KÖZÉPDÖNTŐ, 1. FORDULÓ
1. CSOPORT (BÉCS)
16.00:
Spanyolország–Csehország (Tv: Sport1)
18.15: Horvátország–Ausztria (Tv: Sport1)
20.30: Fehéroroszország–Németország (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG (BUDAPEST, DUNA ARÉNA)
FÉRFIAK, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
10.00:
Németország–Szlovákia
20.30: Montenegró–Horvátország
B-CSOPORT
13.00:
Románia–Szerbia
14.30: Hollandia–Oroszország
C-CSOPORT
11.30:
Málta–Törökország
19.00: MAGYARORSZÁG–Spanyolország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
D-CSOPORT
16.00:
Görögország–Grúzia
17.30: Franciaország–Olaszország (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIATLON
14.20:
világkupa, férfi 10 km sprint, Ruhpolding (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
SC Csíkszereda (romániai)–Debreceni EAC
18.30: Fehérvári Titánok–Corona Brasov (Brassó, romániai)
VISEGRÁD-KUPA, DÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
18.00:
JKH GKS Jastrzebie (lengyel)–HK Nitra (Nyitra, szlovák)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
B-CSOPORT
10. FORDULÓ
18.00:
Sopron Basket–Girona (spanyol)
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 2.00:
Milwaukee Bucks–Boston Celtics (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1016 (Tv: Sport2)

OLIMPIA
Téli ifjúsági olimpia, Lausanne

SZNÚKER
15.50, 14.00 és 19.45:
Mesterek Tornája, London, negyeddöntő (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TEREPRALI
Dakar rali, 11. gyorsasági szakasz, Szubajah–Haradh, 379 km

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
20.00:
Hungast Haladás–MTK Budapest
NŐI MAGYAR KUPA, ELŐDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
17.00:
Jászberény VT–Fatum Nyíregyháza

TENISZ
6.45: WTA-torna, Adelaide (Tv: Digi Sport3)
8.00: WTA-torna, Hobart (Tv: Digi Sport3)
9.00: WTA-torna, Adelaide (Tv: Digi Sport1)
Péntek, 1.30: WTA-torna, Adelaide (Tv: Digi Sport1)
Péntek, 5.00: ATP-torna, Auckland (Tv: Sport2)