Videó: Benzema megint betalált és ezúttal is győzelmet ért a gólja

D. S. B.D. S. B.
2023.07.31. 07:56
Benzema egymás után két meccsen szerzett győztes gólt az Al-Ittihadban (Fotó: Ittihad Club/Twitter)
Karim Benzema egymás után második mérkőzésén szerzett győztes gólt a szaúdi Al-Ittihadban, amely a tuniszi Espérance (2–1) után a szintén tunéziai CS Sfaxient is legyőzte.

Az előző év aranylabdása mellett ott volt az Al-Ittihad kezdőjében a Celtictől megvásárolt fiatal portugál támadó, Jota is, a Chelsea-től érkező N’Golo Kanté viszontnem volt a keretben.

Benzemáék az iraki Husszein Ali kiállítása miatt már a 41. percben emberelőnybe kerültek, de ezt csak a 63. percben tudták kihasználni, amikor a francia csatár szerzett kapufás gólt.

A Nuno Espírito Santo által irányított Al-Ittihad ezzel két forduló után két győzelemmel vezeti az A-csoportot az Arab Bajnokcsapatok Kupájának csoportkörében.