Vb 2010: Gera Zoltán otthagyta a válogatottat

2009.10.14. 16:00
Címkék
Gera Zoltán nem lesz ott a lelátón sem a magyar labdarúgó-válogatott utolsó vb-selejtezőjén Dániában - erről az MLSZ hivatalos honlapja adott hírt.

Miután kialakult Erwin Koeman pályára lépő együttese a dánok ellen Koppenhágában sorra kerülő ma esti utolsó vb-selejtezőnk előtt, s kiderült, hogy Gera Zoltán, válogatottunk csapatkapitánya sem a kezdő tizenegyben, sem a cserepadon nem kapott helyet, a Fulham futballistája bejelentette: a továbbiakban nem tekinti magát kerettagnak, nem szeretne a lelátón ülni este a Parken-stadionban, nem kíván a dán fővárosban maradni, s a legelső londoni járattal hazarepül.

Írásunk ide kattintva olvasható.

Legfrissebb hírek

A norvég kapitányé a vb egyik, ha nem a legromantikusabb pillanata

Foci vb 2026
4 perce

Az Oasis slágere lett az angol válogatott vb-himnusza

Foci vb 2026
14 perce

Mbappé: Nem nézem, hogy Messi mit csinál, csak arra gondolok, hogy segítsek a csapatomnak

Foci vb 2026
18 perce

Női röplabda-válogatottunk hármat üthet egy csapásra

Röplabda
19 perce

Csinos szurkolók: népszerűek a kolumbiai hölgyek

Foci vb 2026
33 perce

Megkövette Jérémy Dokut munkatársa érzéketlensége miatt a L'Équipe

Foci vb 2026
47 perce

Pogacar és Vingegaard is nagyszerű formában a Tour de France előtt

Kerékpár
57 perce

Vb 2026: bocsánatot kért Dokutől a L'Équipe

Foci vb 2026
59 perce
Ezek is érdekelhetik