Olimpiai csúccsal (3:33.15) Ausztrália nyerte meg a női 4x100 méteres gyorsváltót a londoni ötkarikás játékok úszódöntőinek első napján. Az ezüstöt nagy csatában a hollandok szerezték meg, míg harmadikként az amerikai váltó ért célba.
Legfrissebb hírek

Jordánia az új Japán
Foci vb 2026
31 perce
Ezek is érdekelhetik





