Olimpia: az ausztrálok nyerték a női 4x100-as gyorsváltót

2012.07.28. 21:58
Címkék
Olimpiai csúccsal (3:33.15) Ausztrália nyerte meg a női 4x100 méteres gyorsváltót a londoni ötkarikás játékok úszódöntőinek első napján. Az ezüstöt nagy csatában a hollandok szerezték meg, míg harmadikként az amerikai váltó ért célba.
Legfrissebb hírek

Egyik meccsen sincs gól a félidőben

Foci vb 2026
28 perce

Statisztikák: eddig háromszor volt példa arra, amit Vinícius elért – Brazília mindháromszor világbajnok lett

Foci vb 2026
39 perce

Carlo Ancelotti: A meggyőző alakítás volt a célunk

Foci vb 2026
57 perce

Elkezdődtek az A-csoport utolsó meccsei!

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Dél-Afrika–Dél-Korea

Foci vb 2026
1 órája

Győzelmével Marokkó lett a legerdményesebb afrikai csapat a világbajnokságon – statisztika

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Csehország–Mexikó 0–1

Foci vb 2026
1 órája

Mexikóból tudósító kollégánk már a helyszínen

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik