MLS: rekordkülönbségű vereséget szenvedett Németh csapata

2017.09.14. 07:42
Az MLS történetének legnagyobb különbségű vereségét beállítva hagyta el a pályát a New England Revolution az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság magyar idő szerint csütörtök hajnali mérkőzése után.

A Németh Krisztiánt a soraiban tudó csapat – a magyar támadó végig a kispadon ült – már a második percben hátrányba került az Atlanta United otthonában, a bajt pedig csak tetézte, hogy a 38. percben már kettős ember- és gólhátrányban volt a vendég együttes.

A játékrész hátralévő részében az Atlanta még kétszer betalált, míg a második félidőben ismét a hajrát nyomták meg a hazaiak, akik végül MLS-rekordot beállító hét góllal győzték le ellenfelüket – korábban a Los Angeles Galaxy (Dallas Burn 8–1, 1998), a Chicago Fire (Kansas City Wizards 7–0, 2001), és a New York Red Bulls (New York City 7–0, 2016) tudott csak nyerni ekkora különbséggel.