nemzetisport.hu 2017.09.11 16:11 Frissítve: 2017.09.16 21:07

Légiósprogram: Sallai a Real, Gulácsi a Monaco ellen bizonyíthat

A Nemzeti Sport Online tavasszal indított sorozatában hétről hétre összeszedi toplégiósaink mérkőzéseit. Lássuk, milyen találkozók várnak futballistáinkra és csapataikra az előttünk álló napokban.

 

A mérkőzések kezdése magyar idő szerint értendő.

SZEPTEMBER 12., KEDD

AUSZTRIA, ERSTE LIGA
10. FORDULÓ

18.30: Liefering–Kapfenberg
Liefering: Szoboszlai Dominik

SZLOVÁKIA, SZLOVÁK KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ KERÜLÉSÉRT
16.30:
Malacky (IV.)–Slovan Bratislava
Slovan: Holman Dávid

SZEPTEMBER 13.,  SZERDA

ALBÁNIA, ALBÁN KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ KERÜLÉSÉRT
16.00:
Kucova (II.)–Partizani Tirana
Partizani: Adorján Krisztián

BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
G-CSOPORT
20.45: RB Leipzig–Monaco (Tv: M4 Sport)
RB Leipzig: Gulácsi Péter
H-CSOPORT
20.45: Real Madrid–APOEL (Tv: Sport1)
APOEL: Sallai Roland

SZLOVÁKIA, SZLOVÁK KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ KERÜLÉSÉRT
16.00: Devínska Nová Ves (IV.)–DAC
DAC: Vida Kristopher, Kalmár Zsolt, Mervó Bence

USA, MLS
ALAPSZAKASZ
csütörtök, 01.00: Atlanta United–New England Revolution
New England: Németh Krisztián

SZEPTEMBER 14.,  CSÜTÖRTÖK

EURÓPA-LIGA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ

A-CSOPORT
19.00: Villarreal–Asztana
Asztana: Kleinheisler László
B-CSOPORT
19.00: Dinamo Kijev–Skënderbeu (Tv: Digi Sport3)
Dinamo Kijev: Kádár Tamás
C-CSOPORT
19.00: Hoffenheim–Sporting Braga
Hoffenheim: Szalai Ádám
G-CSOPORT
21.05: Hapoel Beer-Seva–Lugano (Tv: Digi Sport3)
Hapoel: Korhut Mihály; Lugano: Vécsei Bálint

SZEPTEMBER 15.,  PÉNTEK

AUSZTRIA, ERSTE LIGA
11. FORDULÓ

18.30: Wattens–Liefering
Liefering: Szoboszlai Dominik

FRANCIAORSZÁG, LIGUE 2
7. FORDULÓ

20.00: Brest–Le Havre
Le Havre: Bese Barnabás

KÍNA, SUPER LEAGUE
25. FORDULÓ

13.35: Tiencsin Teda–Csangcsun Jataj
Csangcsun Jataj: Huszti Szabolcs

SZEPTEMBER 16.,  SZOMBAT

ANGLIA, PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ

16.00: Liverpool–Burnley
Liverpool: Bogdán Ádám

ARAB EMÍRSÉGEK, ARABIAN GULF LEAGUE
1. FORDULÓ
15.40: al-Vahda–Dibba al-Fudzsaira
al-Vahda: Dzsudzsák Balázs

AUSZTRIA, BUNDESLIGA
8. FORDULÓ

16.00: Altach–Rapid Wien
Rapid Wien: Szántó Tamás

BELGIUM, JUPILER LEAGUE
7. FORDULÓ

20.30: Sint-Truiden–Racing Genk
Genk: Köteles László

DÉL-KOREA, K-LEAGUE
30. FORDULÓ

08.00: Kangvon–Csonnam Dragons
Csonnam Dragons: Feczesin Róbert

FRANCIAORSZÁG, LIGUE 1
6. FORDULÓ

20.00: Dijon–Saint-Étienne
Dijon: Lang Ádám

KAZAHSZTÁN, PREMJER-LIGA
 27. FORDULÓ

17.00: Taraz–Kajrat Almati
Kajrat Almati: Elek Ákos

KÍNA, SUPER LEAGUE
25. FORDULÓ

13.35: Santung Luneng–Jenpien
Jenpien: Guzmics Richárd

LENGYELORSZÁG, EKSTRAKLASA
9. FORDULÓ

18.00: Plock–Pogon Szczecin
Pogon Szczecin: Gyurcsó Ádám

NÉMETORSZÁG, BUNDESLIGA
4. FORDULÓ

18.30: RB Leipzig–Borussia Mönchengladbach (Tv: Eurosport2)
RB Leipzig: Gulácsi Péter

OLASZORSZÁG, SERIE A
4. FORDULÓ

18.00: Fiorentina–Bologna (Tv: Digi Sport1)
Bologna: Nagy Ádám

SERIE B
4. FORDULÓ

15.00: Foggia–Palermo
Palermo: Balogh Norbert 

SZLOVÁKIA, FORTUNA LIGA
8. FORDULÓ
17.30:
Slovan Bratislava–Ruzomberok
Slovan: Holman Dávid

TÖRÖKORSZÁG, 1. LIG
5. FORDULÓ

19.00: Adanaspor–Manisaspor
Adanaspor: Koman Vladimir

USA, MLS
ALAPSZAKASZ
vasárnap, 02.30: Chicago Fire–D. C. United
Chicago Fire: Nikolics Nemanja; D. C. United: Stieber Zoltán
vasárnap, 02.30: Sporting Kansas City–New England Revolution
Sporting KC: Sallói Dániel; New England: Németh Krisztián

SZEPTEMBER 17.,  VASÁRNAP

AUSZTRIA, BUNDESLIGA
8. FORDULÓ

16.30: Mattersburg–Red Bull Salzburg
Mattersburg: Varga Barnabás

DÁNIA, SUPERLIGA
9. FORDULÓ
13.00:
Midtjylland–Hobro
Midtjylland: Korcsmár Zsolt

HONGKONG, PREMIER LEAGUE
3. FORDULÓ

11.30: Pegasus–Kitchee
Kitchee: Vadócz Krisztián

HORVÁTORSZÁG, 1. HNL
9. FORDULÓ

19.00: Hajduk Split–Rijeka
Hajduk Split: Futács Márkó

IZRAEL, LIGAT HA'AL
4. FORDULÓ

19.15: Bnei Jehuda–Hapoel Beer-Seva
Hapoel: Korhut Mihály

LENGYELORSZÁG, EKSTRAKLASA
9. FORDULÓ
15.30:
Sandecja–Termalica Nieciecza
Nieciecza: Kecskés Ákos
18.00: Legia Warszawa–Cracovia
Legia: Nagy Dominik

NÉMETORSZÁG, BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
13.30:
Hoffenheim–Hertha BSC (Tv: Eurosport2)
Hoffenheim: Szalai Ádám

BUNDESLIGA 2.
6. FORDULÓ

13.30: Greuther Fürth–Düsseldorf
Greuther Fürth: Megyeri Balázs, Pintér Ádám

SPANYOLORSZÁG, SEGUNDA DIVISIÓN
5. FORDULÓ

18.00: Real Oviedo–Cádiz
Oviedo: Hidi Patrik

SVÁJC, SVÁJCI KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT

14.30: Köniz (III.)–Lugano
Lugano: Vécsei Bálint

SZLOVÁKIA, FORTUNA LIGA
8. FORDULÓ

19.00: Zlaté Moravce–DAC
DAC: Vida Kristopher, Kalmár Zsolt, Mervó Bence

UKRAJNA, PREMJER-LIGA
9. FORDULÓ

18.30: Olimpik Doneck–Dinamo Kijev
Dinamo Kijev: Kádár Tamás

SZEPTEMBER 18.,  HÉTFŐ

ALBÁNIA, SUPER LEAGUE
2. FORDULÓ
19.00:
Partizani–Kukësi
Partizani: Adorján Krisztián

CIPRUS, FIRST DIVISION
4. FORDULÓ
18.00:
APOEL–Anorthoszisz
APOEL: Sallai Roland

KAZAHSZTÁN, PREMJER-LIGA
27. FORDULÓ
17.00: Kajszar–FK Asztana
Asztana: Kleinheisler László

A programban a külföldi első vagy másodosztályú bajnokságban szereplő, jelenlegi vagy korábbi felnőtt- vagy U-válogatott, illetve válogatott-kerettagságig jutó légiósok mérkőzéseit gyűjtöttük össze.

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.11.08 09:23:59

Légiósok BORBOLA BENCE

A Midtjylland védője elmondta, fontos feladatokat szánnak neki a klubjában.

2017.11.07 08:41:45

Légiósok CSILLAG PÉTER

Kleinheisler László aranyérmet szerzett a kazah bajnokságban.

2017.11.05 10:30:58

Légiósok nemzetisport.hu

„Pályafutásomat tekintve nagyon jó lépcsőfoknak gondolom a pozsonyi szerződést.”

2017.11.03 23:41:02

Légiósok SINKOVICS GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. Az edző Dárdai talán jobban izgult, mint Dárdai, a játékos.

2017.10.25 12:14:13

Légiósok PÓR KÁROLY

„A magyar futball most ott tart, hogy szinte a kluboknak kellene fizetniük, hogy külföldre vigyék a játékosaikat.”