Légiósok: Kocsis Gergő három évre aláírt a DAC-hoz
A DAC labdarúgócsapata bejelentette, hogy Kocsis Gergő a klub első nyári igazolása. A huszonkét éves magyar védőjátékos – a válogatott bővebb keretének tagja – hároméves szerződést kötött a dunaszerdahelyiekkel.
„Nagy öröm számunkra, hogy sikerült egy olyan játékost igazolnunk, aki ott lehetett a 2016-os Európa-bajnokságra készülő magyar válogatottban. Gergőnek egyértelműen olyan célt kell kitűznie maga elé, hogy a nálunk végzett kemény munka, valamint a DAC-cal elért sikerek minél előbb helyet biztosítsanak számára a válogatott szűkebb keretében” – nyilatkozta a klubhonlapnak Jan Van Daele, a DAC sportigazgatója. Jan Van Daele, a DAC sportigazgatója.
Kocsis a bajnokság végén azzal is ismertté vált, hogy a Puskás Akadémia sérelmezte Bernd Storck megjegyzését. Mint ismert, a magyar szövetségi kapitány nem értette, hogy a futballista miért nem játszik a csapatában.
Legfrissebb hírek

Három gólt vágott a Dunaszerdahely a Nagyszombatnak
Légiósok
2025.12.07. 17:58

Niké Liga: Tuboly Máté a forduló válogatottjában
Minden más foci
2025.12.01. 21:02
Ezek is érdekelhetik






