A Fradi erős riválist kapott a Szabicsért folyó versenyben

2012.06.08. 14:38
null
Könnyen lehet, hogy Szabics Imre a következő szezonban már nem a Sturm színeiben futballozik (Fotó: Németh Ferenc– archív)
Címkék
Német és osztrák hírek szerint Szabics Imrét, a Sturm Graz magyar csatárát német másodosztályú csapatok mellett az osztrák Austria Wien is szerződtetné. 

 

Múlt héten a Nemzeti Sport Online adta hírül, hogy Szabics Imre hazatérhet a Sturm Grazból a Ferencvároshoz. A legfrissebb hírek szerint azonban a zöld-fehéreknek több vetélytársuk is akad a 31 éves, válogatott csatárért folyó versenyben.

Az átigazolásokkal foglalkozó Transfermarkt értesülései szerint a csatár iránt Ausztriából és Németországból is vannak érdeklődők.

A forrás szerint miközben a magyar támadó június 14-ig Magyarországon tölti szabadságát, a háttérben folynak az egyeztetések a jövőjéről. A Transfermarkt úgy tudja: a játékos kérte menedzserét, hogy keressen új csapatot magának, ám Szabicsot is idézik, aki szerint a klubok keresik őt.

Meg nem nevezett német másodosztályú kérők mellett az Austria Wient említik az érdeklődők között. Szabicsot állítólag azért is szeretné szerződtetni a bécsi klub, mert a csapat télen megszerzett támadójával, Roman Kienasttal korábban a Sturmban eredményes kettőst alkottak.

Úgy tudjuk, a Sturm nagyon nehéz anyagi helyzetben van, és emiatt több játékos is távozhat a klubtól a nyáron, ezért nem lenne meglepetés, ha élő szerződése ellenére Szabics is a váltás mellett döntene.

Legfrissebb hírek

Szöglet után szerzett vezetést a kazah válogatott Debrecenben – videó

Magyar válogatott
11 perce

Fucsovics mérkőzése a második játszmában félbeszakadt 's-Hertogenboschban

Tenisz
22 perce

Ogonovszky Eszter hazatér, és a Vasasnál folytatja

Kézilabda
22 perce

Felkészülési mérkőzés: Magyarország–Kazahsztán

Magyar válogatott
1 órája

Haaland és Mbappé versenyez majd a vb-gólkirályi címért vagy más is beleszólhat?

Foci vb 2026
1 órája

Öttusa: aranyak és arányok az UTE utánpótlásában

Utánpótlássport
1 órája

Távozik az ETO FC sportigazgatója is – NS-infó

Labdarúgó NB I
1 órája

„A Méridánál nem ismertem senkit, se edzőt, se játékost, de aztán leesett, hogy ők sem ismerik egymást”

Légiósok
1 órája
Ezek is érdekelhetik