HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.02.02 14:52 Frissítve: 2018.02.02 16:05

NB II: íme, a pontos tavaszi menetrend hét tv-s meccsel

Az MLSZ nyilvánosságra hozta az NB II tavaszi idényének menetrendjét. A szezon február 25-én kezdődik a 22. fordulóval, és június 3-án zárul. Az első hét forduló tévés meccsei is megvannak.

HIRDETÉS

 

22. FORDULÓ – FEBRUÁR 25.
14.00: Dorog–Budaörs
14.00: Soroksár–Budafoki MTE
14.00: Kazincbarcika–Szolnok
14.00: Szeged 2011–Vác
14.00: Sopron–Cegléd
14.00: Mosonmagyaróvár–Csákvár
15.00: MTK–Békéscsaba (Tv: M4 Sport)
17.00: ETO FC Győr–Siófok
17.00: ZTE–Kisvárda
17.00: Nyíregyháza Spartacus–Gyirmót FC Győr

23. FORDULÓ – MÁRCIUS 4.
14.00: Gyirmót FC Győr–Kisvárda (Tv: M4 Sport)
14.30: Vác–MTK
14.30: Szolnok–Szeged 2011
14.30: Budafoki MTE–Kazincbarcika
14.30: Budaörs–Soroksár
14.30: Cegléd–Mosonmagyaróvár
17.00: Nyíregyháza Spartacus–Dorog
17.00: Siófok–ZTE
17.00: Csákvár–ETO FC Győr
17.00: Békéscsaba–Sopron

24. FORDULÓ – MÁRCIUS 11.
14.00: Soroksár–Nyíregyháza Spartacus (Tv: M4 Sport)
14.30: Dorog–Gyirmót FC Győr
14.30: Kazincbarcika–Budaörs
14.30: Szeged 2011–Budafoki MTE
14.30: Sopron–Vác
14.30: Kisvárda–Siófok
14.30: Mosonmagyaróvár–Békéscsaba
17.00: ETO FC Győr–Cegléd
17.00: ZTE–Csákvár
17.00: MTK–Szolnok

25. FORDULÓ – MÁRCIUS 16–18.
Március 16.
15.00: Budafoki MTE–MTK
Március 18.
14.00: Békéscsaba–ETO FC Győr (Tv: M4 Sport)
15.00: Dorog–Soroksár
15.00: Cegléd–ZTE
15.00: Vác–Mosonmagyaróvár
15.00: Szolnok–Sopron
15.00: Budaörs–Szeged 2011
17.00: Nyíregyháza Spartacus–Kazincbarcika
17.00: Gyirmót FC Győr–Siófok
17.00: Csákvár–Kisvárda­

26. FORDULÓ – MÁRCIUS 25.
12.30: Kisvárda–Cegléd (Tv: M4 Sport)
16.00: Sopron–Budafok
16.00: Mosonmagyaróvár–Szolnok
16.00: Kazincbarcika–Dorog
16.00: Szeged 2011–Nyíregyháza
16.00: Soroksár–Gyirmót FC Győr
17.00: ETO FC Győr–Vác
17.00: ZTE–Békéscsaba
17.00: Siófok–Csákvár
17.00: MTK–Budaörs

27. FORDULÓ – MÁRCIUS 28. ÉS ÁPRILIS 4.
Március 28.

16.00: Vác–ZTE
16.00: Szolnok–ETO FC Győr
16.00: Budaörs–Sopron
16.00: Dorog–Szeged 2011
16.00: Soroksár–Kazincbarcika
19.00: Gyirmót FC Győr–Csákvár
19.00: Budafoki MTE–Mosonmagyaróvár
19.00: Békéscsaba–Kisvárda
20.00: Nyíregyháza Spartacus–MTK (Tv: M4 Sport)
Április 4.
16.30: Cegléd–Siófok

28. FORDULÓ – ÁPRILIS 1.
16.30: Kisvárda–Vác
16.30: Mosonmagyaróvár-Budaörs
16.30: Szeged 2011–Soroksár
16.30: Sopron–Nyíregyháza Spartacus
16.30: Kazincbarcika–Gyirmót FC Győr
17.00: ETO FC Győr–Budafoki MTE
17.00: ZTE–Szolnok
17.00: Siófok–Békéscsaba
17.00: Csákvár–Cegléd
19.00: MTK–Dorog (Tv: M4 Sport)

29. FORDULÓ – ÁPRILIS 8.
16.30: Vác–Siófok
16.30: Budaörs–ETO FC Győr
16.30: Dorog–Sopron
16.30: Soroksár–MTK
16.30: Kazincbarcika–Szeged 2011
17.00: Nyíregyháza Spartacus–Mosonmagyaróvár
17.00: Gyirmót FC Győr–Cegléd
17.00: Békéscsaba–Csákvár
17.00: Szolnok–Kisvárda
17.00: Budafoki MTE–ZTE

30. FORDULÓ – ÁPRILIS 15.
16.30: Szeged 2011–Gyirmót FC Győr
16.30: Kisvárda–Budafoki MTE
16.30: Cegléd–Békéscsaba
16.30: Sopron–Soroksár
16.30: Mosonmagyaróvár–Dorog
17.00: ZTE–Budaörs
17.00: ETO FC Győr–Nyíregyháza Spartacus
17.00: Siófok–Szolnok
17.00: Csákvár–Vác
17.00: MTK–Kazincbarcika

31. FORDULÓ – ÁPRILIS 22.
17.00: Gyirmót FC Győr–Békéscsaba
17.00: Vác–Cegléd
17.00: Szolnok–Csákvár
17.00: Budafoki MTE–Siófok
17.00: Budaörs–Kisvárda
17.00: Nyíregyháza Spartacus–ZTE
17.00: Dorog–ETO FC Győr
17.00: Soroksár–Mosonmagyaróvár
17.00: Kazincbarcika–Sopron
17.00: Szeged 2011–MTK

32. FORDULÓ – ÁPRILIS 29.
17.00: Siófok–Budaörs
17.00: Csákvár–Budafoki MTE
17.00: Cegléd–Szolnok
17.00: Békéscsaba–Vác
17.00: Sopron–Szeged 2011
17.00: Mosonmagyaróvár–Kazincbarcika
17.00: ETO FC Győr–Soroksár
17.00: ZTE–Dorog
17.00: Kisvárda–Nyíregyháza Spartacus
17.00: MTK–Gyirmót FC Győr

33. FORDULÓ – MÁJUS 2.
17.00: Gyirmót FC Győr–Vác
17.00: Szolnok–Békéscsaba
17.00: Budafoki MTE–Cegléd
17.00: Budaörs–Csákvár
17.00: Nyíregyháza Spartacus–Siófok
17.00: Dorog–Kisvárda
17.00: Soroksár–ZTE
17.00: Kazincbarcika–ETO FC Győr
17.00: Szeged 2011–Mosonmagyaróvár
17.00: MTK–Sopron

34. FORDULÓ – MÁJUS 6.
17.00: Cegléd–Budaörs
17.00: Békéscsaba–Budafoki MTE
17.00: Vác–Szolnok
17.00: Mosonmagyaróvár–MTK
17.00: ETO FC Győr–Szeged
17.00: ZTE–Kazincbarcika
17.00: Kisvárda–Soroksár
17.00: Siófok–Dorog
17.00: Csákvár–Nyíregyháza Spartacus
17.00: Sopron–Gyirmót

35. FORDULÓ – MÁJUS 13.
17.00: Gyirmót FC Győr–Szolnok
17.00: Budafoki MTE–Vác
17.00: Budaörs–Békéscsaba
17.00: Nyíregyháza Spartacus–Cegléd
17.00: Dorog–Csákvár
17.00: Soroksár–Siófok
17.00: Kazincbarcika–Kisvárda
17.00: Szeged 2011–ZTE
17.00: MTK–ETO FC Győr
17.00: Sopron–Mosonmagyaróvár

36. FORDULÓ – MÁJUS 20.
17.00: Vác–Budaörs
17.00: Szolnok–Budafoki MTE
17.00: ETO FC Győr–Sopron
17.00: ZTE–MTK
17.00: Kisvárda–Szeged 2011
17.00: Siófok–Kazincbarcika
17.00: Csákvár–Soroksár
17.00: Cegléd–Dorog
17.00: Békéscsaba–Nyíregyháza Spartacus
17.00: Mosonmagyaróvár–Gyirmót FC Győr

37. FORDULÓ – MÁJUS 27.
17.00: Gyirmót–Budafoki MTE
17.00: Budaörs–Szolnok
17.00: Nyíregyháza Spartacus–Vác
17.00: Dorog–Békéscsaba
17.00: Soroksár–Cegléd
17.00: Kazincbarcika–Csákvár
17.00: Szeged 2011–Siófok
17.00: MTK–Kisvárda
17.00: Sopron–ZTE
17.00: Mosonmagyaróvár–ETO FC Győr

38. FORDULÓ – JÚNIUS 3.
17.00: Budafoki MTE–Budaörs
17.00: ZTE–Mosonmagyaróvár
17.00: Kisvárda–Sopron
17.00: Siófok–MTK
17.00: Csákvár–Szeged 2011
17.00: Cegléd–Kazincbarcika
17.00: Békéscsaba–Soroksár
17.00: Vác–Dorog
17.00: Szolnok–Nyíregyháza Spartacus
17.00: ETO FC Győr–Gyirmót FC Győr

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.09.16 15:55:19

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

Győzött, és élre állt a Csaba • Négyet vágott az ETO, a Gyirmót és a Budaörs • Soroksári zakó Óváron • A ZTE ikszelt a Balmaz ellen.

2018.08.29 17:24:39

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

Várhidi: Kivégeztek minket • A Dorog négyet vágott a Barcikának • A Szpari a 95. percben bukott két pontot.

2018.08.26 11:30:16

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

Döntetlenül zárult az ETO–Vasas rangadó • A ZTE Nyíregyházán is győzni tudott • Újra nyert a Csaba.

HIRDETÉS
HIRDETÉS