nemzetisport.hu 2016.03.05 00:23 Frissítve: 2016.03.05 15:14

Szombati sportműsor: Spurs–Arsenal és Dortmund–Bayern

Szombaton Tottenham–Arsenal és Dortmund–Bayern München rangadót rendeznek a Premier League-ben, illetve a Bundesligában. Az NB I-ben az MTK az Újpestet, a Ferencváros a DVTK-t fogadja. Dk-csapatunk Izrael ellen bebiztosíthatja a továbbjutását, a kézilabdázóknál az MVM Veszprém a lengyel Wisla Plockot fogadja a BL-ben.

 

 

NB I
23. FORDULÓ

15.30: MTK–Újpest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: Videoton–Haladás – élőben az NSO-n!
18.00: Paks–Békéscsaba – élőben az NSO-n!
18.00: DVSC–Puskás Akadémia – élőben az NSO-n!
18.00: Honvéd–Vasas – élőben az NSO-n!
18.00: Ferencváros–DVTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
18. FORDULÓ

14.30: Szolnok–Szigetszentmiklós
14.30: Szeged 2011-Grosics Akadémia–Kisvárda
14.30: Vác–Siófok
17.00: Sopron–Budaörs
17.00: Csákvár–Ajka
17.00: Gyirmót–Soroksár

NB III
21. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

14.30: Ceglédi VSE–Hatvan
14.30: Felsőtárkány–Kazincbarcika
14.30: Putnok–Rákosmente KSK
14.30: Jászberény–Nyíregyháza Spartacus
14.30: Somos SE–REAC
KÖZÉPCSOPORT
14.30: Szekszárdi UFC–SZEOL
14.30: Kozármisleny–Pénzügyőr
NYUGATI CSOPORT
14.30: Mosonmagyaróvár–Érd
14.30: Sárvár–Balatonfüred
14.30: Diósd–Andráshida

ANGOL PREMIER LEAGUE
29. FORDULÓ

13.45: Tottenham Hotspur–Arsenal (Tv: DIGI Sport1 – élőben az NSO-n!)
16.00: Manchester City–Aston Villa
16.00: Newcastle United–AFC Bournemouth
16.00: Swansea City–Norwich City
16.00: Chelsea–Stoke City (Tv: DIGI Sport1)
16.00: Southampton–Sunderland
16.00: Everton–West Ham United
18.30: Watford–Leicester City (Tv: DIGI Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
25. FORDULÓ

15.30: Wolfsburg–Mönchengladbach (Tv: Eurosport2)
15.30: Stuttgart–Hoffenheim
15.30: Augsburg–Bayer Leverkusen
15.30: Werder Bremen–Hannover
15.30: Eintracht Frankfurt–Ingolstadt
15.30: Köln–Schalke
18.30: Borussia Dortmund–Bayern München (Tv: Eurosport2 – élőben az NSO-n!)

OLASZ SERIE A
28. FORDULÓ

18.00: Verona–Sampdoria (Tv: DIGI Sport3)
20.45: Napoli–Chievo (Tv: DIGI Sport1)

SPANYOL LA LIGA
28. FORDULÓ

16.00: Real Madrid–Celta Vigo (Tv: Sport2)
18.15: Villarreal–Las Palmas
20.30: Getafe–Sevilla
22.05: Deportivo La Coruna–Málaga (Tv: Sport2)

FRANCIA LIGUE 1
29. FORDULÓ

17.00: PSG–Montpellier (Tv: DIGI Sport2)
20.00: Angers–Saint-Étienne (Tv: DIGI Sport2)
20.00: Bordeaux–Gazélec Ajaccio
20.00: Lille–Reims
20.00: Nice–Troyes
20.00: Bastia–Lorient

ANGLIA, CHAMPIONSHIP
35. FORDULÓ

13.00: Bristol City–Cardiff City
13.30: Burnley–Blackburn Rovers
16.00: Brentford–Charlton Athletic
16.00: Derby County–Huddersfield Town
16.00: Ipswich Town–Nottingham Forest
16.00: Leeds United–Bolton Wanderers
16.00: MK Dons–QPR
16.00: Preston North End–Brighton and Hove Albion
16.00: Reading–Fulham
16.00: Sheffield Wednesday–Rotherham United

AUSZTRIA. 26. FORDULÓ
16.00: Salzburg–Grödig
18.30: Admira Wacker–Wolfsberger AC
18.30: Austria Wien–Ried
18.30: Mattersburg–Sturm Graz

BELGIUM. 29. FORDULÓ
20.00: FC Bruges–St. Truiden (Tv: Digi Sport3)
20.00: Kortrijk–Zulte Waregem
20.00: Lokeren–Westerlo
20.00: Mouscron Peruwelz–Anderlecht
20.00: Oostende–Charleroi
20.00: Standard Liege–Genk
20.00: Waasland-Beveren–Mechelen

CSEHORSZÁG. 20. FORDULÓ
15.00: Bohemians 1905–Teplice
15.00: Zbrojovka Brno–Zlín
15.00: Vysocina Jihlava–Sigma Olomouc
18.00: Mladá Boleslav–Slavia Praha

DÁNIA. 20. FORDULÓ
16.00: Hobro–Viborg

GÖRÖGORSZÁG, 25. FORDULÓ
14.00: PASZ Jannina–Panetolikosz
16.15: Plataniasz–Panioniosz

HOLLANDIA. 26. FORDULÓ
18.30: PEC Zwolle–De Graafschap
19.45: Groningen–PSV (Tv: Sport2)
20.45: Heerenveen–Utrecht

IZRAEL 26. FORDULÓ
16.00: Maccabi Petah-Tikva–Hapoel Tel-Aviv
16.30: Maccabi Tel-Aviv–Hapoel Kfar-Szaba
17.30: Hapoel Raanana–Bnei Jehuda
18.30: Hapoel Akko–Maccabi Netánja
19.00: Ironi Kirjat Smona–Beitar Jeruzsálem

LENGYELORSZÁG. 26. FORDULÓ
15.30: Górnik Leczna–Termalica Nieciecza
18.00: Slask Wroclaw–Zaglebie Lubin
20.30: Legia Warszawa–Górnik Zabrze

NÉMETORSZÁG, BUNDESLIGA 2.
25. FORDULÓ
13.00: Paderborn–Greuther Fürth
13.00: Union Berlin–FSV Frankfurt

OLASZORSZÁG, SERIE B, 30. FORDULÓ
15.00: Avellino–Spezia
15.00: Perugia–Ternana
15.00: Novara–Vicenza
15.00: Virtus Lanciano–Brescia
15.00: Latina–Como
15.00: Pro Vercelli–Pescara
15.00: Trapani–Cagliari
15.00: Virtus Entella–Bari
15.00: Crotone–Ascoli

OROSZORSZÁG. 19. FORDULÓ
12.30: Krilja Szovjetov–FK Rosztov
15.00: Rubin Kazany–Kubany Krasznodar
17.30: FK Krasznodar–Zenit

PORTUGÁLIA. 25. FORDULÓ
21.45: Sporting CP–Benfica

ROMÁNIA. RÁJÁTSZÁS, 1. FORDULÓ
Felsőház

19.30: Astra–Viitorul
Alsóház
17.00: CSMS Iasi–CFR

SKÓCIA. KORÁBBRÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉSEK
16.00: Hearts–Partick Thistle
16.00: Hamilton Academy–Motherwell

SVÁJC. 23. FORDULÓ
17.45: Zürich–Thun
20.00: St. Gallen–Grasshoppers

SZLOVÁKIA. 22. FORDULÓ
17.00: Podbrezová–Slovan Bratislava
17.00: Skalica–Trencín
18.20: DAC Dunajská Streda–Ruzomberok

TÖRÖKORSZÁG. 24. FORDULÓ
12.30: Kayserispor–Genclerbirligi
15.00: Bursaspor–Rizespor
18.00: Osmanlispor–Gaziantepspor

UKRAJNA. 17. FORDULÓ
13.00: Sztal Dniprodzerzsinszk–Olekszandrija
13.00: Csornomorec–Karpati
16.00: Dinamo Kijev–Dnipro

ARGENTIN BAJNOKSÁG
23.10: Gimnasia La Plata–San Lorenzo (Tv: Digi Sport1)
1.25: Independiente–Colón, eredeti kommentárral (Tv: Digi Sport1)


TOVÁBBI KIEMELT SPORTESEMÉNYEK

FUTSAL
spanyol bajnokság

12.30: Santiago Futsal–Navarra  (Tv: Sport2)
NB I, nők
18.30: Rába ETO–Astra-Kiskunfélegyháza, Győr, Magvassy-csarnok
19.00: Szekszárd–Tolna-Mözs, Szekszárd, Városi Szabadidőközpont

JÉGKORONG
Magyar Kupa, selejtező
18.15: Dunaújvárosi Acélbikák–Újpest, Dunaújváros

KERÉKPÁR
14.15: Strade bianchi, Olaszország (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
17.00: Bajnokok Ligája, férfiak, MVM Veszprém–Wisla Plock (Tv: Sport1)
20.30: Bajnokok Ligája, férfiak, Barcelona–Löwen (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NB I, férfiak

16.00: Atomerőmű SE–Sopron KC, Paks
16.00: MAFC–Egis-Körmend, Hauszmann Alajos u.
16.30: Marso-Nyíregyháza–JP-Top Cop Jászberény, Nyíregyháza
18.00: Falco KC Szombathely–Pécsi VSK-Pannonpower, Szombathely
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Kaposvári KK, Szeged
18.00: Szolnoki Olaj KK–TLI-Alba Fehérvár, Szolnok
19.00: Zalakerámia-ZTE KK–KTE-Duna Aszfalt, Zalaegerszeg

LÓVERSENY
13.55: futam (Tv: SportM)

ÖKÖLVÍVÁS
Széchenyi István-emlékverseny
16.00: Döntők, Gerevich Aladár Sportcsarnok

RÖPLABDA
NB I, nők

17.00: MTK Budapest–Linamar-Békéscsabai RSE, Szamos utca
17.00: Újpesti TE–TFSE Budapest, Megyeri út
17.00: Budaörsi DSE–Teva-Gödöllői RC, Budaörs

TENISZ
8.00: WTA-torna, Kuala Lumpur (Tv: Digi Sport1)
12.00: Davis-kupa, Magyarország–Izrael, városligeti Műjégpálya (Tv: M4 Sport)
22.00: WTA-torna, elődöntő, Monterrey (Tv: Digi Sport3)

TÉLI SPORTOK

9.15: Alpesi sí, világkupa, férfiak, óriás-műlesiklás, 1. futam, Kranjska Gora (Tv: Eurosport1)
9.45: Északi összetett, világkupa, férfiak, HS 106, Schonach (Tv: Eurosport2)
10.30: Alpesi sí, világkupa, nők, óriás-műlesiklás, 1. futam, Jasna (Tv: Eurosport1)
11.30: Sílövészet, vb, férfiak, sprint, Oslo (Tv: Eurosport1)
12.00: Hódeszka, FIS-világkupa, Veysonnaz (Tv: Eurosport2)
13.00: Alpesi sí, vk, férfiak, óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)
13.30: Északi összetett, világkupa, Gundersen (Tv: Eurosport2)
13.30: Alpesi sí, vk, nők, óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)
14.30: Sílövészet, világbajnokság, nők, sprint (Tv: Eurosport1)
15.45: Síugrás, világkupa, HS 134, Wisla (Tv: Eurosport1)
21.00: Sífutás, világkupa, nők, 10 km, szabad stílus, egyéni üldözéses, Québec (Tv: Eurosport1)
21.45: Sífutás, világkupa, férfi ak, 15 km, szabad stílus, egyéni üldözéses (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
Férfi ob I
Alsóház

11.00: KSI SE–Kaposvári VK, Komjádi uszoda
16.00: EBP-Tatabánya–UVSE-Hunguest Hotels, Tatabánya,
16.00: Debrecen–Valdor-Szentes, Debrecen
17.00: PannErgy-Miskolc–PVSK-Mecsek Füszért, Miskolc
Felsőház
18.30: RacioNet-Honvéd–ContiTech-Szeged-Diapolo, Kőér u.
19.00: ZF-Eger–FTC-PQS, Eger
20.00: VasasPlaket–BVSC-Wáberer Hungária-Zugló, Komjádi uszoda
20.30: Szolnoki Dózsa-Közgép–A-Híd OSC Újbuda (Tv: M4 Sport)

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2016.09.26 13:12:21

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Újabb rekordot könyvelhetett el a Vasas. Nincs még egy olyan csapat, mint a Gyirmót!

2016.09.26 08:32:02

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Kapásgóllal nyert a Gyirmót, de amiket utána kihagyott… • Remek találat az U21-es válogatott Géresitől.

2016.09.25 13:31:54

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

A Honvéd-edző szerint legyalulták a játékosait. Pintér ismét egy elmaradt büntetőt kér számon.

2016.09.25 11:10:53

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

A DVTK-szurkolók elkeseredettsége a DVSC elleni hazai vereség után a tetőfokára hágott.

2016.09.24 14:01:56

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Hamar vezetést szerzett odahaza a Ferencváros, majd kétgólos hátrányból kellett felállnia a furcsa gólok meccsén.