Paks: Máté Csaba csalódott a kispesti döntetlen miatt

2012.08.20. 11:39
A labdarúgó NB I-ben szereplő Paks vasárnap sokgólos, izgalmas mérkőzésen hozott el egy pontot Kispestről (3–3). A találkozó utáni sajtótájékoztatón Máté Csaba, a paksiak megbízott edzője elmondta: csalódott, és úgy érzi, inkább veszítettek két pontot, mintsem nyertek egyet.

„Úgy gondolom, hogy az elején az történt, amire számítottunk, és amiből szerettünk volna profitálni. Tartom annyira jó csapatnak a Paksot, hogy kétgólos vezetést meg tudjon tartani, illetve megnyerje a mérkőzést. Sajnos ez nem sikerült, a második félidőben nagy nyomás nehezedett a kapunkra. Nem volt tudatos, hogy ennyire beszorulunk, a Honvéd ránk erőltette az akaratát. A magas termetű játékosaikkal boldogultunk, később behoztak alacsony termetű, mozgékony labdarúgókat, akikkel nehézségeink adódtak. Volt egy kritikus tíz percünk a második félidőben, amikor a gólokat kaptuk, de utána rendezni tudtuk a sorokat. Összességében csalódott vagyok, és úgy érzem, hogy két pontot vesztettünk" – nyilatkozta Máté Csaba.