NB I: Rudolf Gergelynek több élvonalbeli kérője van

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2016.06.08. 08:09
A Videotonnal szezon közben szerződést bontó Rudolf Gergelynek nem kell aggódnia, kérőből nincs hiány, válogathat az ajánlatok közül, hogy hol folytassa pályafutását.

Rudolf márciusban bontott szerződést a Videotonnal, áprilistól Nyíregyházán edzett, májustól pedig Dunakeszin futsalozott. Ősztől azonban ismét nagypályás meccseken lehet látni a támadót, akiért a két újonc, a Mezőkövesd és a Gyirmót is bejelentkezett.Rudolf márciusban bontott szerződést a Videotonnal, áprilistól Nyíregyházán edzett, májustól pedig Dunakeszin futsalozott. Ősztől azonban ismét nagypályás meccseken lehet látni a támadót, akiért a két újonc, a Mezőkövesd és a Gyirmót is bejelentkezett.

Mezőkövesden ismét együtt dolgozhatna Pintér Attilával, aki a válogatottban is ragaszkodott hozzá, a Gyirmótnál pedig az is elképzelhető, hogy Horváth Ferenc lenne az edzője, aki – úgy hírlik – már fel is vette a kapcsolatot a játékossal.

A két újonc mellett a Budapest Honvéd és az MTK is szóba kerülhet Rudolfnál.

Legfrissebb hírek

Három pontot ért a remek fejes Soroksáron

Labdarúgó NB II
10 órája

Iván duplájával győzött a Gyirmót a Csákvár ellen

Labdarúgó NB II
10 órája

Hazája egy patinás klubja kinézte magának az FTC argentin védőjét – sajtóhír

Labdarúgó NB I
16 órája

Hivatalos: Keresztes Krisztián Németországban folyatja

Labdarúgó NB I
2026.07.25. 10:14

Végleg távozott az ETO középpályása – bejelentették az érkezését új klubjánál

Labdarúgó NB I
2026.07.25. 07:59

Az MTK bejelentette Komáromi György szerződtetését

Labdarúgó NB I
2026.07.23. 10:28

Átrok Zalán Belgiumba szerződött – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.07.23. 09:19

Újabb tehetség távozott Kispestről: Ujváry Ferenc az Újpestben folytatja

Labdarúgó NB I
2026.07.22. 13:45