Hetvennapos kényszerszünetet követően a Ferencváros–Debrecen bajnokival indult újra a futballélet Magyarországon. A 2–1-es ferencvárosi győzelmet hozó zárt kapus mérkőzést követően a Nemzeti Sport fotósainak képeiből készítettünk galériát.

LABDARÚGÓ NB I
1. FORDULÓ
Ferencváros–Debreceni VSC2–1(Sigér 22., 41., ill. Bódi 13.)
Budapest, Groupama Aréna, zárt kapuk mögött.Vezette:Pintér Cs.
Legfrissebb hírek

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből
Vízilabda
2026.06.20. 11:48

Botka Endrével hosszabbított a Ferencváros – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 18:13
Ezek is érdekelhetik





