T. I., F. B. 2019.09.27 13:58 Frissítve: 2019.09.27 14:40

MK: a Fehérvárt a Tiszaújváros, az FTC-t a BKV Előre fogadja

A címvédő Mol Fehérvár FC a Tiszaújváros vendége lesz a férfi Magyar Kupa 7. fordulójában. A Ferencváros a BKV Előre otthonában játszik, a DVSC a megye I-es Tatabányához látogat, az Újpest FC Ajkán vendégszerepel, a Honvéd a Kazincbarcikát kapta – számolt be a sorsolásról a Magyar Labdarúgó-szövetség hivatalos Twitter-csatornáján.  

Az előző kiírásban döntőig menetelő Honvéd legutóbb Dunaharasztiban jutott tovább (Fotó: Mirkó István)


A legjobb 64 között az elsőosztályú csapatok továbbra is kiemeltek, az alacsonyabb osztályú ellenfél minden esetben a pályaválasztó, míg azonos osztály esetén a sorsoláson előbb kihúzott klub szerepelhet majd hazai pályán. A továbbjutás, akár a legjobb 128 között, egy mérkőzésen dől el. A játéknap október 30-a, a találkozókat villanyfényes körülmények között legkésőbb 18.00 órakor, arra alkalmatlan pályákon pedig legkésőbb 12.30-kor kell elkezdeni.


MAGYAR KUPA
A LEGJOBB 64 KÖZÖTT

Az NB I-es klubok párosításai
Kozármisleny (NB III)–Kisvárda
Budaörs (NB II)–ZTE
Kazincbarcika (NB II)–Bp. Honvéd
Tatabánya (Komárom-Esztergom megye I.) –DVSC
Sényő (NB III)–Mezőkövesd
BKV Előre (NB III)–Ferencváros
Ajka (NB II)–Újpest
FC Dabas (NB III)–DVTK
Maglód (Pest megyei I.)–Puskás Akadémia
Tiszaújváros (NB III)–Mol Fehérvár
Tiszakécske (NB II)–Kaposvár
Salgótarjáni BTC (Nógrád megyei I.)–Paks

További párosítások
Debreceni EAC (NB III)–MTK (NB II)
Tamási (Tolna megyei I.)–Monor (NB III)
Pápa (NB III)–Vasas (NB II)
Gázgyár (BLSZ I.)–ETO FC Győr (NB II)
Nagybajom (Somogy megyei I.)–Dorog (NB II)
Berettyóújfalu (Hajdú-Bihar megyei I.)–Siófok (NB II)
Kecskeméti TE (NB III)–Lipót Pékség SE (NB III)
Szarvas (Békés megyei I.)–Balkány (Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei I.)
SC Sopron (Győr-Moson-Sopron megyei I.)–Budafok (NB II)
Dunaújváros (NB III)–Nagykanizsa (NB III)
Mosonmagyaróvár (NB II)–Tállya (NB III)
Sárbogárd (Fejér megyei I.)–Vác (NB II)
Vép VSE (Vas megyei I.)–Szeged-Csanád-GA (NB II)
Szegedi VSE (Csongrád megyei I.)–Ózdi Kohász (NB III)
Gyirmót FC Győr (NB II)–Soroksár (NB II)
Ménfőcsanak (NB III)–Haladás (NB II)
III. Kerületi TVE (NB III)–Nyíregyháza (NB II)
Balatoni Vasas(Somogy megyei I)–Dabas-Gyón FC (NB III)
Füzesgyarmat (NB III)–Békéscsaba (NB II)
Pécsi MFC (NB III)–Rákosmente KSK (NB III)

 

2019.11.12 22:20:25

Labdarúgó NB I CSILLAG PÉTER

Novellahőse, a kilenc ujjal védő Zsák Károly kapus összeomlásának színhelyén nézte velünk a Honvéd–DVTK-t.

2019.11.10 13:01:41

Labdarúgó NB I BERECZKY ATTILA (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Csak egy gólig jutott a borzalmasan gyengén védekező Loki a helyzeteivel remekül sáfárkodó FTC ellen.

2019.11.10 12:39:53

Labdarúgó NB I PIETSCH TIBOR, DÖMÖTÖR CSABA (fotók)

Élete második legjobb döntésének tartja, hogy rábólintott a Mezőkövesd megkeresésére.