FTC: Leonardóval előrehaladott tárgyalások folynak

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.06.27. 12:26
Korábban már beszámoltunk róla, hogy a brazil Leonardo júliusban térhet vissza a Ferencváros labdarúgócsapatához. A támadónak lejár a szerződése, és egyelőre még nem hosszabbított a csapattal, de a játékost képviselő menedzser szerint közel a megegyezés.

„Leonardo ügyében előrehaladott tárgyalásokat folytatunk a Ferencváros vezetőivel. Júliusban tér vissza Magyarországra, és ekkor a szerződést is aláírhatjuk, mert jól érzete itt magát, nincs akadálya a folytatásnak” – nyilatkozta a Nemzeti Sport Online megkeresésére a brazil támadót képviselő Sports Entertainment Group menedzseriroda részéről Georgi Attila.

A játékosügynök egy másik ferencvárosi játékosra, az újonnan szerződtetett Arsenio Valpoortra is kitért. Elmondta, hogy egy plusz egy éves szerződést kötött a játékos a klubbal. A megállapodásban szereplő opció bizonyos mérkőzésszámhoz kötött, vagyis ha meghatározott számú meccsen pályára lép a bajnokságban, akkor egy évvel automatikusan meghosszabbodik a szerződése. Az előző szezonban a holland Julian Jenner is hasonló megállapodást kötött a klubbal, az ő szerződése már meg is hosszabbodott egy évvel.

 

Legfrissebb hírek

A PLER idegenben nyert a Ferencváros ellen a férfi kézilabda NB I-ben

Kézilabda
Tegnap, 20:04

Ráijesztett a DVTK az FTC-re, de végül nem borult a papírforma a Groupama Arénában

Labdarúgó NB I
2026.04.10. 21:52

Videó: ritkán látható góllal egyenlített az FTC a DVTK ellen

Labdarúgó NB I
2026.04.10. 21:44

Sorozatban harmadszor rabolna pontot a DVTK az Üllői útról; kedvenc ellenfeléhez utazik az ETO

Labdarúgó NB I
2026.04.10. 14:05

Dupla Tízes: meg tudja csinálni az ETO? Vagy behúzza a Fradi? Jön a bajnoki hajrá!

Labdarúgó NB I
2026.04.10. 11:58

Pályafutása első bajnoki címére hajt Corbu Máriusz a Fradival

Labdarúgó NB I
2026.04.10. 08:41

Esélylatolgatás: hasonlóan nehéz az ETO és a Ferencváros sorsolása a bajnokság végéig

Labdarúgó NB I
2026.04.08. 09:00

Az Újpest játékosa 25 évesen felhagyott a profi futballal – magyar tehetségeket segítene külföldi szerződéshez

Labdarúgó NB I
2026.04.07. 17:30
Ezek is érdekelhetik