Felkészülés: legyőzte másodosztályú ellenfelét a Kisvárda

2020.01.10. 16:30
Győzelemmel kezdte 2020-at a Kisvárda (Fotó: kisvardafc.hu)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Kisvárda 2–0-ra legyőzte egyiptomi másodosztályú ellenfelét az első 2020-as felkészülési mérkőzésén.

Egyiptomban edzőtáborozik a Kisvárda, s az első felkészülési mérkőzését a helyi másodosztályban szereplő al-Aluminium ellen vívta. A gól nélküli első félidőt követően az 55. percben született meg a találkozó első gólja: a brazil csatár, Sassá fejesével jutott vezetéshez a magyar csapat. A meccsen még egy találatot szereztek a kisvárdaiak, a 71. percben Kovácsréti Márk volt eredményes.

FELKÉSZÜLÉS
AL-ALUMINIUM (egyiptomi II.)–KISVÁRDA 0–2

KISVÁRDA I. félidő
: Minca – Hej, Beriosz, Ene, Baranyai Á. – Karaszjuk, Bumba, Cukalasz – Grozav, Tischler, Obradovics. II. félidő: Zöldesi – Himik, Beriosz, Szőr, Protics – Melnik, Lucas, Kovácsréti – Gosztonyi, Jelena (Gyüre, 77.), Sassá. Vezetőedző: Dajka László
A kisvárdai gólszerző: Sassá (51.), Kovácsréti (71.)
Forrás: kisvardafc.hu

A KISVÁRDA TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA

A felkészülés kezdete:
január 6.
Edzőtábor: január 7–14., Hurghada (el-Gurdaka, Egyiptom)

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK

Január 10., péntek, 14.30: al-Aluminium (egyiptomi II.)–Kisvárda 0–2 (Sassá, Kovácsréti)
Január 13., hétfő, 14.30: Saban Kena (egyiptomi II.)–Kisvárda