Felkészülés: cseh ellenfele erősnek bizonyult az MTK-nak

2013.02.13. 19:20
Kikapott a labdarúgó NB I-ben szereplő MTK a cseh Sigma Olomuctól nemzetközi felkészülési mérkőzésen (2–1). A budapesti kék-fehérek találatát Vass Patrik szerezte – adta hírül a klub hivatalos oldala.

A cseh élvonal 4.helyén álló Sigma Olomuc már a szünetben kettő nullára vezetett, a 30. percben Martin Dolezal volt eredményes, majd a 42. minutumban egy újabb Martin, Pospisil talált be a magyar csapat hálójába. Az MTK az 57. percben szépített Vass Patrik révén, aki remekül érkezett egy jobb oldali beadásra a röviden, és a hosszú sarokba lőtt.

„Az ellenfél technikailag nagyon képzett volt. Mi azonban jobban akartuk a győzelmet, amelyet megérdemelten szereztünk meg" – nyilatkozta Radim Kucera, a Sigma Olomuc vezetője.