Felkészülés: a Ferencváros négyet kapott a Haladástól

2016.09.02. 18:23
A Haladás 4–1-re legyőzte a Ferencvárost felkészülési mérkőzésen (Fotó: fradi.hu)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencváros felkészülési mérkőzésen 4–1-re kikapott a Haladástól.

A Haladás David Joel Williams révén már a 7. percben megszerezte a vezetést. Mint a fradi.hu beszámolójából kiderül, a játékos egy kiugratást követően került helyzetbe, és nem is hibázott, a kifutó Jova Levente fölött higgadtan átemelte a labdát (1–0).

A gól után a szombathelyi csapat visszaállt, és inkább kontrákra játszott. A második játékrészben három perc alatt kétszer is beköszöntek a vendégek: előbb Ars Sjoerd (ő tizenegyesből), majd Dombi Gergő talált be, amivel már 3–0-ra vezetett a Haladás.

Nem sokkal később Florian Trinks szépített (3–1), a 80. percben Molnár Tamás állította be a 4–1-es végeredményt.

A Fradiban bemutatkozott a friss igazolás, a dél-koreai Rju Szung Vu is.

„A tréningek mellett a hét csúcspontja volt a találkozó, nagyon jó egyéni teljesítmények mellett csapatként is remekül helytálltunk – értékelt Mészöly Géza, a Haladás vezetőedzője klubja honlapjának a meccset követően. – Fontos és örömteli volt, hogy a fiatalok jól szálltak be a meccsbe, Rajtukkívül Angyalt, Schimmert, Hídvégit, aztán a két holland fiút is dicséret illeti, de valamennyi játékosomra büszke vagyok. Jó felkészülési meccset vívtunk. ”