Felkészülés: a Paks nyert, a DVTK kikapott NB II-es ellenfelétől

2016.09.02. 12:56
A labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK a válogatott szünetben felkészülési mérkőzésen 3–0-ra kikapott a Balmazújvárostól, a Paks pedig 2–1-re legyőzte a Kozármislenyt.

A DVTK honlapjának beszámolója szerint az első félidőben egyik csapat sem szerzett gólt, a fordulást követően azonban gyorsan hátrányba került a szünetben négyet is cserélő NB I-es csapat: egy szöglet után Németh Milánról a saját kapujába került a labda.

Az 55. percben már két góllal vezettek a balmazújvárosiak, egy diósgyőri labdavesztés után Varga Kevin volt eredményes, a végeredményt pedig Vólent Roland állította be a 87. percben (0–3).

A Kozármisleny a 26. percben vezetést szerzett a Paks ellen, de az élvonalbeli gárda a szünet előtt egyenlített, a második félidőben pedig fordított is (2–1).