nemzetisport.hu 2017.05.23 13:45 Frissítve: 2017.05.23 13:49

DVSC: bocsánatot kért a társát torkon ragadó kapus – videó

Braniszlav Danilovics, az NB I-ben tizedik helyen álló DVSC szerb labdarúgója elnézést kért, amiért a Budapest Honvéd elleni mérkőzésen (2–5) rátámadt Ferenczi Jánosra, a debreceniek játékosára.

Balhé Debrecenben – távozik a társát torkon ragadó játékos?

Mint megírtuk, a szombati DVSC–Budapest Honvéd összecsapás (2–5) első félidejének lefújása után meghökkentő jelenetek játszódtak le – a szünetre vonulva a Loki szerb kapusa, Braniszlav Danilovics durván rátámadt saját csapattársára, Ferenczi Jánosra, úgy kellett szétválasztani a feleket. A kapus kapott egy sárgát, Leonel Pontes vezetőedző pedig a helyzet súlyosságát felmérve úgy döntött, hogy a második félidőre már nem szavaz bizalmat neki.

„Az első félidő után mindenki ideges volt, én voltam a legidegesebb. Rosszat tettem. Beszéltem az elnökkel, elnézést kértem tőle, s ezúton bocsánatot kérek a klubtól, az edzőktől, a klub alkalmazottjaitól és természetesen a szurkolóktól is. Beszéltem a társaimmal is, akik megértették az álláspontomat, de közölték, nem volt helyénvaló, amit tettem” – mondta Danilovics a klub honlapjának.

2018.11.13 12:04:43

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Rózsa Dániel 2016-ban Djuricin 11-esét is kifogta. A Vidi mintha nem ugyanaz a csapat lenne a kupameccsek után.

2018.11.12 10:25:38

A Vidi-edző szerint az alapemberek hiánya nem lehet kifogás. A 14. forduló mestermérlegei.

2018.11.12 00:49:01

Labdarúgó NB I SOMOGYI ZSOLT

NS-VÉLEMÉNY. Szurkoljunk azért, hogy a Vidi tavasszal is érezze a kettős terhelést.

2018.11.11 12:28:14

Labdarúgó NB I DOROS LÁSZLÓ

Ismét botlott az európai kupamérkőzés után a bajnok, most Mezőkövesden hagyta ott mindhárom pontot.