NB II, Kelet: Toricska ismét betalált, nyert az Újpest B

2012.10.13. 16:00
A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 9. fordulójában az Újpest FC B hazai pályán 2–1-es győzelmet aratott a Putnok ellen. A lila-fehérek második gólját a DVSC-Teva elleni Ligakupa-mérkőzésen duplázó Toricska szerezte, míg a putnokiaktól a válogatott Elek Ákos öccse, Elek Bence volt eredményes.

Az Újpest FC B hazai pályán már a negyedik győzelmét aratta, a Putnok ötödik idegenbeli fellépésén harmadszor szenvedett vereséget.

LABDARÚGÓ NB II, KELETI CSOPORT
9. FORDULÓ
ÚJPEST FC B–PUTNOK VSE 2–1 (0–0)
Budapest, Szusza Ferenc Stadion, 200 néző. Vezette: Mészáros I. (Kepe, Kulman)
ÚJPEST: Banai D. – Üveges, Dombai V., Takács Z., Baranyai – Toricska, Popovics, Erős R., Magos (Krekács, 90.) – Horváth R. (Bodnár I., 63.), Szabó B. Edző: Víg Péter
PUTNOK: Roza – Szögedi, Kovács R., Bogdán (Bányai a szünetben), Crisan – Odrobéna, Illés R. (Kerékgyártó, 75.), Zimányi, Bene A. (Luptak, 66.) – Olasz D., Elek B. Vezetőedző: Koszta Péter
Gólszerző: Dombai V. (1–0) a 48., Elek B. (1–1) az 53., Toricska (2–1) a 61. percben
MESTERMÉRLEG:
Víg Péter: – Küzdeni tudásból ma jelesre vizsgázott a csapat.
Koszta Péter: – Nulla nullánál és egy egynél is óriási helyzeteket hagytunk ki. Utána szokás szerint kontrából betalált az ellenfél.

*Az MLSZ versenykiírásának 9. A) pontja szerint:
„Az NB II-es bajnokság befejeztével a bajnokságban résztvevő NB I-es sportszervezetek tartalék csapatai a csapatuk elért eredményétől függetlenül kiesnek az NB III-ba.”