NB II, Keleti csoport: döntetlent játszott a Szolnok hazai pályán

2008.09.22. 01:22
A Szolnok 1–1-es döntetlent játszott a Makóval hazai pályán az NB II Keleti csoportjának hetedik fordulójában.
A Keleti csoport másik két vasárnapi mérkőzésén az ESMTK és a DVSC-DEAC is nyert otthon: előbbi a Jászberényt verte meg 2–0-ra, míg a debreceniek 4–1-re győztek a Vecsés ellen.

NB II, KELETI CSOPORT

7. FORDULÓ
SZOLNOKI MÁV FC–MAKÓ 1–1 (1–1)
Tiszaligeti Stadion, 100 néző. Vezette: Takács (6) (Bendik, Kulcsár)
SZOLNOK: Rézsó – Szalai, Antal, Balogh P., Kerényi – Mile, Reinhardt – Bozori, Zana, Kiss K. – Szabó T.
Vezetőedző: Vígh Tibor
MAKÓ: Czirbus – Rakonczai, Dálnaki, Szamosszegi, Gévai – Puskás – Schreiber (Kulacsik, 56), Molnár V. (Varga R., 63.), Magyar, Bány (Csamangó, 90.) – Maróti
Vezetőedző: Kolozsvári János
Gólszerző: Szabó T. (1–0) a 18., Magyar (1–1) a 21. percben
Vígh Tibor: – Nagy erőket mozgattunk meg a győzelemért, eközben játékunkba több hiba csúszott. Így is megvoltak a lehetőségeink, ám sajnos elhibáztuk azokat.
Kolozsvári János: – Látszik, hogy nem a legszebb napjait éli a két együttes. Ezek után számunkra az idegenbeli egy pont sokat ér.

ERZSÉBETI SMTK–JÁSZBERÉNYI SE 2–0 (0–0)
Ady Endre út, (zárt kapuk mögött). V: Bede F. (7) (Schuszter, Péter T.)
ESMTK: Végh G. – Agócs, Czakó, Marosfalvi, Tvaruska – Péter, Füzi K., Herczeg (Vörös, 59.) – Szabó (Farkas, 83.), Tarcsa (Denis, a szünetben), Ujhegyi
Vezetőedző: Menczeles Iván
JÁSZBERÉNY: Szalma – Gulyás, Viskovic, Majzik, Murinai – Móczó, Lukácsi, Rebecsák (Mohácsi G., a szünetben), Hídvégi – Hevesi-Tóth (Németh Gy., 65.), Hamar Á. (Vaszicsku, 75.)
Vezetőedző: Földesi Károly
Gólszerző: Ujhegyi (1–0) a 63., Füzi K. (11-esből, 2–0) a 64. percben
Menczeles Iván: – Mindenképpen győzni szerettünk volna, és a játékosok meg is tettek mindent ezért a sikerért. Kétségtelen, hogy adódó hibáinkat az ellenfél nem tudta gólra váltani.
Földesi Károly: – Véleményem szerint egy könnyen nyerhető mérkőzést nagyon könnyen veszítettünk el.

DEBRECENI VSC-DEAC–VECSÉSI FC 4–1 (2–0)
Debrecen, 500 néző. Vezette: Varga L. (9) (Ortó Gy., Demeter J.)
DEBRECEN: Verpecz – Németh Á. , Kardos N., Bíró P., Fodor M. (Korhut, 61.), – Bódi, Varga J. (Spitzmüller, 72.), Huszák, Lucas – Szilágyi P. (Vinicius, 68.), Bogdanovics
Vezetőedző: Kondás Elemér
VECSÉS: Kovács B. – Máj, Molnár I., Kiskapusi, Molnár D. (Pisont, 61.) – Králik (Mészáros T., 61.), Dévai (Csirinyi, 84.), Csillag, Buza – Folmer, Hoffmann
Játékos-edző: Pisont István
Gólszerző: Varga J. (1–0) a 19., Szilágyi P. (2–0) a 44., Szilágyi P. (3–0) a 64., Bódi (4–0) a 71., Folmer (4–1) a 77. percben
Kondás Elemér: – Jól játszott a csapat! Sok helyzetet alakítottunk ki, és szép gólokat lőttünk.
Pisont István: – Gratulálok a debrecenieknek! Ellenfelünk remek játékosokból áll, bár szorosabb is lehetett volna az eredmény, ha kihasználjuk a helyzeteinket.