Lisztes visszatérése óta először szerzett gólt a Ferencvárosban

2008.03.12. 19:06
7-0-ra győzött a Ferencváros labdarúgócsapata a Budafok elleni edzőmérkőzésen.
Az Albert Stadionban lejátszott találkozón már az első félidőben 3-0-ra vezetett a Fradi Paul Shaw két góljával, illetve Lisztes Krisztián találatával. Lisztesnek ez volt az első gólja a Fradiban, mióta tizenegy év után visszatért nevelőegyesületéhez.A Fradi legeredményesebb csatára a kameruni Ndjodo góljával már 4-0 volt a hazaiaknak.Ezután Lisztes adott egy gólpasszt Fitosnak, majd tizenegyesből megszerezte önmaga második, csapata hatodik találatát a mérkőzésen.A 7-0-s végeredményt az Ferencváros egyik új elefántcsontparti szerzeménye Bamba Moussa állította be.Az angol Paul Show a hétvégén is duplázott a Kazincbarcika ellen, és most is kétszer betalált, már az első félidőben.A Ferencváros a következő hétvégén a Vecsés ellen játszik az NB II Keleti-csoportjában.

EDZŐMÉRKŐZÉS

FERENCVÁROSI TC - BUDAFOKI LC 7-0 (Gólszerzők: Shaw (2), Lisztes (2), Ndjodo, Fitos, Moussa)