Felkészülés: a DVSC hatgólos meccsen ikszelt a Cracoviával

K. Zs.K. Zs.
2024.01.16. 17:57
Fotó: dvsc.hu
A DVSC 3–3-as döntetlent játszott a lengyel élvonalbeli Cracoviával a két labdarúgócsapat kedd esti törökországi felkészülési mérkőzésén, amely 2x45+30 perces volt.

A szeles, esős időben kezdődő mérkőzés 10. percében Dzsudzsák Balázs passzából Baranyai Nimród közelről belőtte a Loki vezető gólját, de a lengyel csapat még az első félidőben fordított, és ha a meccs kilencven percig tart, nyert is volna.

Csakhogy jött az előre megbeszélt ráadás 30 perc, amelynek során Batai Tamás kétszer is egyenlített, két szép akció végén, így a vége 3–3 lett.

A Lokiban sérülés miatt nem léphetett pályára Brandon Domingues és Olekszandr Romancsuk – derült ki a klubhonlap beszámolójából.

NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Debreceni VSC–MKS Cracovia (lengyel) 3–3 (1–2)
Antalya (Törökország)

A DVSC az első 60 percben: Megyeri – Baranyai, Lagator, Pellumbi, Ferenczi – Szuhodovszki, Sz. Loncsar – Szécsi, Dzsudzsák (Vajda, 46.), Joao Oliveira – Bárány. A DVSC a második 60 percben: Erdélyi – Kusnyir, Dreskovics, Mojzis, Manrique – Ojediran, Tuboly – Bévárdi, Vajda, Bódi (Kiziridisz, 91.) – Batai. Vezetőedző: Szrdjan Blagojevics