NB I: „Nem hinném, hogy a Fradit meg tudnánk előzni” – véli a Kisvárda védője

P. V.P. V.
2022.11.06. 07:12
Széles Imre Antal szerint kicsit már beletörődtek a Puskás Akadémia elleni döntetlenbe, amikor a 93. percben érkezett a Kisvárda győztes gólja. A védő arról is beszélt az NSO Tv-nek, hogy van-e esélyük arra, hogy a tabella második helyéről még feljebb lépjenek.

„Nagyon boldogan éltem meg a mérkőzés utolsó pillanatait. Mi is talán már beletörődtünk a döntetlenbe, úgyhogy ilyenkor gólt rúgni a legjobb érzés – nyilván a mi szempontunkból, a Puskás Akadémia szempontjából a legrosszabb, de most mi örülünk”– foglalta össze Széles Imre Antal, a Kisvárda védője a 93. percben szerzett győztes góljukkal kapcsolatos érzéseit.

Videónkban részletesen is beszél a mérkőzésről, kitér arra is, mennyire nehezítette meg a dolgukat a hirtelen beköszöntő késő őszi időjárás, valamint az is szóba kerül, hogy van-e feljebb a Kisvárdának a tabella második helyénél, amelyen jelenleg áll.

2022. november 5.,szombat
Mezőkövesd-Zsóry FC–Kecskeméti TE 2–1Mezőkövesd,Városi Stadion(Tv:M4 Sport)
Karakó Ferenc
1000
Puskás Akadémia–Kisvárda Master Good 0–1Felcsút,Pancho Aréna(Tv:M4 Sport)Antal Péter