NB I: Megérdemeltük a Fraditól elszenvedett 4–0-s vereséget – Radó András

2019.02.24. 07:31
Nem bírta a Puskás Akadémia a Ferencváros által rá gyakorolt nyomást, így a felcsúti csapat 4–0-s vereséggel távozott a Groupama Arénából. A mérkőzés után Radó András nyilatkozott az NSO Tv-nek.

A Puskás Akadémia remekül kezdte a tavaszi szezont, hiszen 3–0-ra nyert idegenben a Mol Vidi ellen. Azóta azonban vereséget szenvedett a Honvédtól, az Újpesttől és a Magyar Kupa-nyolcaddöntő első mérkőzésén a Pakstól is.

„Valóban jól kezdtük a szezont, ez bizakodásra is adott okot mondta Radó. – Ám hiába volt rendben ajátékunk akövetkező három meccsen, kikaptunk. A Ferencváros elleni találkozó nem sikerült jól, be kell látni, hogy megérdemeltük a 4–0-s vereséget. Az első félidőben kontrákból még veszélyeztettünk, de hiába beszéltük meg a második félidő előtt, hogy ránk fognak rontani, azonnal eladtunk egy labdát. Kaptunk egy véleményes tizenegyest, majd azonnal berúgták a második góljukat.Nagyon nehéz helyzetbe kerültünk, hiszen ha a játékrész elején nem találnak be, az idő már nekünk dolgozott volna. A folytatásban ki kell javítanunk az egyéni hibákat, csak úgy tudunk mérkőzést nyerni.”

22. FORDULÓ
Ferencváros–Puskás Akadémia 4–0 (Gorriarán 47. – 11-esből, Petrjak 49., Nguen 59., Szihnyevics 92.)
Kiállítva:Szolnoki (85.)