Felkészülés: hét gólt lőtt a Vasas NB III-as ellenfelének

2018.02.04. 12:27
A Vasas felkészülési mérkőzésen 7–0-ra nyert az NB III-as THSE-Szabadkikötő ellen Telkiben.

A télen igazolt Csiki Norbert combizomhúzódást szenvedett az első negyedóra végén, és le kellett cserélni. Ezt leszámítva a Vasas honlapjának beszámolója szerint az idei év legjobb félidejét produkálta az angyalföldi csapat, amely a szünetben három góllal vezetett, végül héttel nyert. Ádám Martin és Berecz Zsombor is duplázott a Szabadkikötő ellen, de büntetőből betalált a hajrára beálló Ferenczi István is.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Vasas–THSE-Szabadkikötő 7–0 (3–0)
Telki.
Vasas:
Kamenár (Póser, 60.) – Burmeister (Ferenczi I., 75.), Benes (Vaskó, 60.), Risztevszki – Csiki (Egerszegi, 17.), Vida (James, 60.), Berecz, Hangya (Laczkó, 60.) – Remili, Ádám (Pavlov, 60.), Barczi. Vezetőedző: Michael Oenning
Gólszerző:
Ádám (8., 50.), Barczi (26.), Berecz (30., 52.), Remili (69.), Ferenczi I. (85. – 11-esből)

A VASAS TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 8.
Edzőtábor:
január 8–12., Mátraháza; január 31. – február 6., Telki
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK*
Január 13.: Vasas–Szekszárd 3–0 (Ádám – 11-esből, Burmeister, Vaskó)
Január 20.,: Vasas–Vecsés 8–0 (Barczi 2, Ádám M. 2, Vaskó, Hangya, Vogyicska, James)
Január 27.,: Vasas–Honvéd 0–2
Január 31.,: Vasas–MTK Budapest 1–2 (Barczi)
*
Azokat a meccseket, melyeknél nem tüntettünk fel külön helyszínt, a Fáy utcai edzőpályán rendezik.