Felkészülés: Vasas-blama – iksz a Pénzügyőrrel és újabb sérülés

2018.02.01. 17:51
Nem született gól a Vasas–Pénzügyőr összecsapáson (Fotó: vasasfc.hu)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Vasas felkészülési mérkőzésen gól nélküli döntetlent játszott a harmadosztályú Pénzügyőrrel.

A Vasasnál ott volt a kezdőben Vít Benes és Csiki Norbert, akiket kedden, az MTK elleni összecsapáson egyaránt le kellett cserélni sérülés miatt, Ádám Martin viszont nem tudta vállalni a játékot.

Mint az a Vasas honlapjának beszámolójából kiderül, a piros-kékek a hatodik percben büntetőhöz jutottak, miután Remili Mohamedet buktatták a tizenhatoson belül. A labda mögé Berecz Zsombor állt, ám Czuczi Márton kapus védte a jobb alsó sarkot célzó kísérletet.

Ahogy az első félidőben, úgy a másodikban is uralta a mérkőzést a Vasas, de gólt nem sikerült szereznie, a végeredmény 0–0 lett.

Az élvonalbeli gárda ezúttal sem úszta meg sérülés nélkül: most a szünetben beálló Vogyicska Bálintot kellett lecserélni.

NB I-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Vasas–Pénzügyőr 0–0

Telki.
VASAS: Nagy G. – Burmeister (Vaskó), Benes (James), Risztevszki (Laczkó) – Csiki (Egerszegi), Vida M., Berecz, Hangya (Vogyicska, Ferenczi I.) – Remili, Pavlov, Barczi.

A VASAS TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 8.
Edzőtábor:
január 8–12., Mátraháza; január 31. – február 6., Telki
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK*
Január 13.: Vasas–Szekszárd 3–0 (Ádám – 11-esből, Burmeister, Vaskó)
Január 20.,: Vasas–Vecsés 8–0 (Barczi 2, Vaskó, Ádám M. 2, Hangya, Vogyicska, James)
*
Azokat a meccseket, melyeknél nem tüntettünk fel külön helyszínt, a Fáy utcai edzőpályán rendezik.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A VASASNÁL
Érkezők: Barczi Dávid (Videoton, szabadon igazolhatóként), Csiki Norbert (szabadon igazolhatóként, legutóbb Gyirmót), Egerszegi Tamás (Miedz Legnica – Lengyelország), Laczkó Zsolt (Paksi FC, szabadon igazolhatóként, legutóbb kölcsönben Bp. Honvéd)