NB I B: Hévíz-Tatabánya 3-1

A mérkőzésről tudósított: IGLÓDI ENDREA mérkőzésről tudósított: IGLÓDI ENDRE
2004.09.12. 21:33
A Tatabánya kapuja előtt akadt az első lehetőség, amikor Horváth Róbert bal alsó sarokba tartó labdáját Turi Géza kiütötte. De aztán többet kezdeményeztek a vendégek, és megérdemelt előnynyel vonulhattak szünetre. A félidőben Bán István átszervezte csapatát, és 327 perc után gólt kapott a Tatabánya, majd a hajrában újabb két hévízi találat született.

Mestermérleg
Bán István: - A múlt heti vereség után sem voltam tanácstalan, és úgy érzem, a csapat most igazán bizonyított.
Sisa Tibor: - Nagy "bravúr" volt elveszíteni ezt a mérkőzést.

SÁRGA LAP
Györe (Filipovicsot buktatta) a 29., Deme (Honfi visszahúzásáért) az 50., Filó (Kresz lerántásáért) a 65., Ivitz (Vég lerántásáért) a 78. percben
SZÖGLETARÁNY: 2:4 (2:2)

33. perc: Filipovics hozta játékba remek passzal Demét, aki öt méterről a kapuk közepébe paszszolt. 0-1
57. perc: Szekeres kihasználta Filó megingását, és egy jó csel után 15 méterről laposan a bal sarokba lőtt. 1-1
80. perc: Horváth Pétert buktatta Vaskó a tizenhatoson belül, és Hanacsek azonnal tizenegyest ítélt. A büntetőt Horváth Péter végezte el, ám a labdát Turi remek vetődéssel kiütötte a jobb sarok elől, a kipattanó labdával Szekeres csinált egy cselt, majd a jobb felső sarokba emelte a labdát. 2-1
90. perc: Kresz jó átadása után Varga L. kicselezte a kimozduló kapust, és öt lépésről a kapuba gurított. 3-1