NB I B: Bp. Honvéd-Bodajk FC 3-0

RÁC BENEDEK BALÁZSRÁC BENEDEK BALÁZS
2004.05.02. 00:42
SZÖGLETARÁNY: 3:2 (1:1)
68. perc: Vén 18 méterről ballal lőtt, a labda Fülöp kezét érintve a hálóban kötött ki. 1–0
77. perc: Budovinszky végzett el szabadrúgást 17 méterről, jobb lábas lövése után a jobb felső sarokba vágódott a labda. 2–0
89. perc: Vadócz lőtt 22 méterről, lövése elkerülte volna a kaput, azonban Horváth Péter belefejelt, és így a labda a jobb alsó sarokba perdült. 3–0

A 22. percig kellett várni az első komoly lehetőségre, amikoris Vadócz Krisztián emelt a védők mögé, Hamar István azonban fölé lőtte a labdát. Ezután mezőnyfölénybe került a Honvéd, de csak helyzetekig jutott. Az 57. percben a szórványos bodajki kontrák egyike végén Pál András lőhetett volna gólt, ám mellé helyezte a labdát. A 68. percben megszerezte a Honvéd a vezetést, majd magabiztos játékot nyújtva tovább növelte előnyét. A hazai csapat győzelme teljesen megérdemelt, hiszen a nehéz körülmények ellenére is a maximumot nyújtotta a szerdai kupadöntő előtt.

Mestermérleg
Gálhidi György:
– Gratulálok a játékosaimnak, hétről-hétre profi teljesítményt nyújtanak.
Lőrincz Emil: – A második félidő közepéig nem volt benne a játékban a súlyos vereség, utána azonban egyéni hibák miatt győzött a Honvéd.