NB I B: Dabas FC–Kaposvár 0–1

TÖRŐCSIK BÉLATÖRŐCSIK BÉLA
2004.03.28. 22:02
SÁRGA LAP
Oláh (reklamálásért) a 15., Hungler (Máthé felvágásáért) a 21., Pandur (Bank buktatásáért) a 38. percben

SZÖGLETARÁNY: 5:5 (3:4)
45. perc: Farkas vezetgette a labdát a jobb oldalon, a hazai védők nem léptek ki rá, így az alapvonalról nyugodtan ívelhetett középre, és a ötösön egyedül árválkodó Jovánczai a léc alá fejelt. 0–1

A hazaiak 45 perc alatt kilencszer hibáztak százszázalékos gólhelyzetben, így nem jelentett meglepetést, hogy a szünet előtt megszerezte a vezetést a vendég gárda. A fordulást követően sem változott a játék képe, az új edző, Bücs Zsolt által irányított dabasiak továbbra is görcsösen játszottak, ismét a helyzetek sorát hagyták ki.

Mestermérleg
Bücs Zsolt:
– Rengeteg gólhelyzetet dolgoztunk ki, amelyekből sajnos egyetlen egyet sem értékesítettünk.
Prukner László: – Az élet visszaadta azt, amit a múlt héten elvett tőlünk.