BÁTAI GYULA (Makó), BODNÁR TIBOR (Nyíregyháza), DONÁT TAMÁS (Veszprém), GUTI FERENC (Orosháza), JÁGER LEVENTE (Kiskunhalas),  KISS ÁRPÁD (Sárvár)BÁTAI GYULA (Makó), BODNÁR TIBOR (Nyíregyháza), DONÁT TAMÁS (Veszprém), GUTI FERENC (Orosháza), JÁGER LEVENTE (Kiskunhalas), KISS ÁRPÁD (Sárvár)
2003.03.30. 21:26
Hummel-csoport
Sárvár–Mosonmagyaróvári TE 1–1 (1–0)

Sárvár, 400 néző. Vezette: Kovács G. (Balog J., Erős G.)
SÁRVÁR: Antal – Tancsics, Sipos, Subicz, Pupp – Vajda (Takács, a szünetben), Heiczinger, Szabó (Nagy, a szünetben), Beke – Fodor, Pokmecz (Schimmer, 60. p.). Edző: Marton Róbert
MOSONMAGYARÓVÁR: Sipőcz – Méry (Németi, 78. p.), Sipos (Dan, 75. p.), Tiba, Nagy T. – Farkas, Hegyi, Novota, Pálla – Szakály, Gordian. Edző: Tiba Zoltán
GÓLSZERZÔ: Subicz a 13. percben nyolc méterről fejelt a kapuba (1–0). Gordian a 60. percben 17 méterről a jobb felső sarokba lőtt (1–1)
JÓ: Sipos, ill. Sipőcz, Méry, Novota

Balatonlelle–Marcali 1–0 (1–0)
Balatonlelle, 500 néző. Vezette: Nagy I. (Beidek, Száraz)
BALATONLELLE: Gyenes – Kovács Sz., Kolovics, Buzsáki, Hudákovics –Takács, Földes, Graszl (Syla, 85. p.), Himics – Galgóczi (Bényei, 75. p.), Silimon. Edző: Bőzsöny János
MARCALI: Kiri – Pózder, Makszimovics, Szabó, Vass (Varga, 85. p.), Djisalov, Horváth, Nagy T. (Nagy Sz., 75. p.), Fábián, Truczka, Németh (Orosz, 46. p.). Edző: Menczeles Iván
GÓLSZERZÔ: Galgóczi a 3. percben tíz méterről lőtt a kapuba (1–0)
JÓ: Galgóczi, Himics, ill. Makszimovics, Szabó, Orosz

Veszprém–Bodajk 0–0
Veszprém, 400 néző. Vezette: Gergely (Szalai, Deuts)
VESZPRÉM: Varga – Foki, Lantai, Trampler, Szőllőskei (Finta 55.p.), Nagy, Pákai (Ördög 65. p.) – Hompoth (Katona 82. p.), Király – Szabadfi, Bényi. Edző: Hannich Péter
BODAJK: Kovács – Miklósvári, Rodenbücher, Horváth (Urbán 58. p.), Nemecsek – Salacz J., Balogh, Bori, Kanta J. – Kanta Sz., Imre (Andre 77. p.). Edző: Hartyáni Gábor, Teodoru Vaszilisz.
JÓ: Varga, Lantai, ill. Salacz, Kanta J.

Szabolcs Gabona-csoport
Makó–Kazincbarcika 1–1 (1–0)

Makó, 600 néző. Vezette: Bodnár (Szabó II., Vékony)
MAKÓ: Kovács –Görög, Dálnaki, Magyar, Kazán – Bagi, Sümeghy (Mádi, 75. p.), Kis, Krucsó – Maróti, Varga. Edző: Kolozsvári János
KAZINCBARCIKA: Nagy G. – Kovács Richárd, Hanász, Kovács Roland – Orosz, Engi, Deák, Sebők, Kerekes – Kovács I Péter (Odrobéna, 90. p.), Kovács II Péter (Bari, 78. p.). Edző: Koleszár György
GÓLSZERZÔ: Maróti a 12. percben öt méterről a bal alsó sarokba bombázott (1–0). Kovács I Péter a 70. percben 12 méterről gurított a kapu jobb oldalába (1–1)
KIÁLLÍTVA: Varga és Kovács Roland (kakaskodásért) a 16. percben
JÓ: Magyar, Kis, Maróti, ill. Hanász, Kovács I Péter, Kerekes

Mátészalka–Ózd 4–0 (1–0)
Mátészalka, 500 néző. Vezette: Demeter (Zámbó, Koch)
MÁTÉSZALKA: Nagy K. – Unchiás, Ricsei, Nagy II S – Szender, Balogh Gy., Orosz, Sipos – Balogh J. (Turzai, 86. p.), Seres (Pitács, 86. p.) – Popan (Szakács, 86. p.). Edző: Virovecz Pál
ÓZD: Uhrin – Wettorázzi, Tóth Zs., Ács, Tóth K. – Penti, Kádár, Kun (Váradi, 56. p.), Sivák – Füleki (Sinkó a szünetben), Konyha (Oltyán, 64. p.). Edző: Fitos József
GÓLSZERZÔ: Popan a 36. percben öt méterről a jobb sarokba lőtt (1–0). Seres az 55. percben nyolc méterről a bal sarokba lőtt (2–0). Szender a 60., percben három méterről a kapu közepébe lőtt (3–0). Popan a 85. percben tíz méterről a jobb alsó sarokba lőtte a labdát (4–0)
JÓ: Unchiás, Nagy II S., Balogh J., Seres, Popan, ill. Ács, Penti

Kertvárosi FC–Bőcs 2–0 (1–0)
Nyíregyháza, 400 néző. Vezette: Gaál. (Vámos, Puskás)
KERTVÁROS: Balogh Z – Hegedűs, Márton, Ambrusz, Homann – Domokos, Vadicska, Fekete (Ignácz Z. 51.p.), Illés Gy. – Marcsek, Lehoczki (Cipf 85. p.). Edző: Huszák Géza.
BÔCS: Balázs – Simon, Takács, Farkas, Vass – Sipos, Irhás, Szakszon, Nagy G. – Gál (Ondó, 59. p.), Kulcsár. Játékos-edző: Kulcsár Sándor.
GÓLSZERZÔ: Domokos a 29. percben tizennégy méterről a jobb alsó sarokba lőtt (1–0). Márton az 58. percben tizenöt méterről a jobb alsó sarokba lőtt (2–0)
JÓ: Illés Gy., Homann, ill. Simon B.

Orosháza–Gyula 2–0 (1–0)
Orosháza, 500 néző. Vezette: Vida (L. Tóth, Takács)
OROSHÁZA: Such – Serban (Szabó, 55. p.), Ferenczi, Molnár, Kiss – Szrenka, Dobi, Belvon, Kovács P. (Csiszár, 81. p.) – Baranyai, Jakab (Lovas, 88. p.). Játékos-edző: Belvon Attila.
GYULA: Steigerwald – Papp, Géczi, Socaciu, Czifrák – Zöld, Tamási, Lázok, Gajdács – Dobrai, Boruzs. Edző: Szabó Attila.
GÓLSZERZÔ: Ferenczi a 11. percben 17 méterről lőtt a kapuba (1–0). Lovas a 88. percben két méterről a kapu közepébe vágta a labdát (2–0)
JÓ: Molnár, Ferenczi, Dobi, Belvon, ill. Géczi, Gajdács

Winner Sport-csoport
Pilisvörösvár–Kistarcsa 4–0 (2–0)

Pilisvörösvár, 100 néző. Vezette: Filus (Tóth, Tamássy)
PILISVÖRÖSVÁR: Jeszenszky – Wohl, Minárik, Bakti (Pálvölgyi a szünetben), Cseri, Balázs G., Várkonyi, Lovas (Lavicza, 75. p.), László, Balogh Z. (Sági, 74. p.), Lukács. Edző: Schróth Lajos
KISTARCSA: Nagy T. – Tóth, Szabados, Gricajuk, Vörös (Vizi, 66. p.), Jenei, Zsemle, Tábori – Jávor, Burillák, Bernáth. Edző: Bücs Zsolt
GÓLSZERZÔ: Balogh Z. a 10. percben öt méterről gurított a kapuba (1–0). Balogh Z. a 40. percben a Lukács buktatásáért megítélt büntetőből talált a kapuba (11-esből, 2–0). Lukács a 65. percben 14 méterről a kifutó kapus fölött emelt a hálóba (3–0). Várkonyi a 90. percben két méterről passzolt a kapuba (4–0)
JÓ: Lovas, László, Balogh Z., Lukács, ill. Jávor

Dabas–Szigetszentmiklós 2–1 (2–1)
Dabas, 800 néző. Vezette: Medovarszky (Hrabovszky, Albert)
DABAS: Balázs Z. – Pánczél, Ócsai, Funk – Perger (Schrancz, 75. p.), Bálint, Váczi, Aranyos (Bimbó, 59. p.), Volenszki – Takács (Semsei, 67. p.), Aubel. Szakmai igazgató: Horváth Pál
SZIGETSZENTMIKLÓS: Cser – Somogyi, Szente, Mersich – Nagy, Tóth, Simon, Mészáros (Kindornai, 67. p.), Frank – Ugrai, Csák (Halász, 57. p.). Edző: Nahóczky Attila
GÓLSZERZÔ: Takács a 18. percben hét méterről lőtt a kapuba (1–0). Szente a 33. percben 30 méterről szabadrúgásból a léc alá bombázott (1–1). Váczi a 44. percben két csel után 14 méterről a sarokba vágta a labdát (2–1)
JÓ: Funk, Bálint, Váczi, ill. Simon, Mészáros

Budafok–Budakalász 0–1 (0–1)
Promontor utca, 400 néző. Vezette: Kovács Zs. (Ortó, Kerékgyártó)
BUDAFOK: Balázs – Szabó V., Polgár, Németh J. (Gál, 59. p.), Süveges – Kozma, Papp, Polákovics, Magosi – Schnepf (Váradi, 59. p.), Kiss K. Edző: Takács László
BUDAKALÁSZ: Szendrei – Rakita, Kult, Kosznovszky, Völgyi, Matok, Kiss M., Tomasek (Balogh, 90. p.), Hamar, Huszár (Boruzs, 58. p.), Lestár. Edző: Tóth József
GÓLSZERZÔ: Kult a 39. percben hat méterről csukafejessel a kapu bal alsó sarkába juttatta a labdát (0–1)
JÓ: Kozma, ill. Szendrei, Kult, Völgyi

ESMTK–Vác 1–1 (0–1)
Pesterzsébet, 400 néző. Vezette: Szökrény L. (Herbály, Gál)
ESMTK: Szerovay – Takács A., Péter, Orbán (Czakó a szünetben), Kütsön (Udvarev a szünetben, Ribi, 71.p.) –Tornyai, Bukva, Marosfalvi – Szőke, Fehér Cs., Farkas. Edző: Ebedli Ferenc
VÁC: Kiss Sz. – Molnár Z., Ráki, Blaskó (Sándor T., 63. p.), Rusvay – Gulyás, Greff, Szabó Z., Kempf – Bozori, Sylvester (Papp, 31. p., Magyar, 89. p.). Edző: Kovács Ervin
GÓLSZERZÔ: Ráki a 43. percben öt méterről a kapu közepébe fejelte a labdát (0–1). Farkas az 55. percben Fehér pontos beadását váltotta gólra (1–1)
JÓ: Fehér Cs., Farkas, ill. Kiss Sz., Ráki

Kiskunhalas–Soroksár 0–2 (0–1)
Kiskunhalas, 200 néző. Vezette: Kóródi (Kelemen, Vígh)
KISKUNHALAS: Berta – Turi, Szabadi, Duzmath (Collins, 46. p.) – Vaczó, Bencze, Gál, Tiba – Váradi (Huszár, 68. p.), Kovács, Schlachtovszky. Edző: Michna István
SOROKSÁR: Szalontai – Bacsó, Elekes Zs., Nagy – Tóth, Kozarek, Babó, Bene F., Mihály (Páczi, 57. p.), Kormos – Újhegyi (Helgert, 57. p.). Edző: Elekes József
GÓLSZERZÔ: Elekes Zs. a 44. percben, Kozarek lerántása után ítélt büntetőből talált a kapuba (11-esből, 0–1). Bene F. a 73. percben egyéni akció után emelt a kapuba (0–2)
JÓ: Berta, ill. Elekes Zs., Bene F., Kozarek