Női kosár MK: Bálint kései duplája döntött a Szekszárd-Vasas thrilleren

2012.01.25. 21:24
Az Atomerőmű női kosárlabdacsapata végletekig kiélezett mérkőzésen 61–60-ra legyőzte hazai pályán a Vasast a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének szerdai mérkőzésén. A szekszárdiak Bálint Réka utolsó pillanatokban eleresztett duplájának köszönhetően harcolták ki a továbbjutást.
NŐI KOSÁRLABDA MAGYAR KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
Atomerőmű-KSC Szekszárd–Vasas Basket 61–60 (12–12, 19–14, 13–19, 17–15)
Szekszárd, 150 néző. Vezette: Kapitány, Gelencsér, Radnóti.
SZEKSZÁRD: TAMIS 2, Baksa 4, BÁLINT 15/3, FEJES 21/6, ZELE 9. Csere: Hajdu 4, Demeter 6. Edző: Magyar Gergely
VASAS: PÁL 13, Pusztai 2, Adamecz 2, MANSARÉ M. 15, Teilane 11. Csere: Katona Sz., Szabó F. 5, Bajnóczi 8/3, Velkey 4. Edző: Diósadi Deák Éva
Az eredmény alakulása. 5. perc: 2–6, 15. p.: 25–22, 25. p.: 38–32, 35. p.: 54–51.
Kipontozódott: Zele Dorina a 38. percben.
Magyar Gergely: – Fiatal csapatom ismét bizonyította, hogy tud küzdeni és a lefújásig nem adja fel. Bálint találatát nem kell kommentálni.
Diósadi Deák Éva: – A mérkőzésre rányomta a bélyegét az a nagyképű játék, ahogy elkezdtük a meccset. Gratulálok a Szekszárdnak!