MTI 2019.06.25 10:30 Frissítve: 2019.06.25 11:24

Férfi kosár NB I: megtartaná edzőjét az ezüstérmes Körmend

A város polgármestere szerint a férfi kosárlabda NB I-ben ezüstérmes Egis Körmend folytatná a közös munkát Matthias Zollner vezetőedzővel.

Bebes István, a klub korábbi játékosa kedden az M1 aktuális csatornán azt mondta, már megkezdték az egyeztetéseket a 38 éves német szakemberrel, aki november végén vette át az együttes irányítását, most viszont lejárt a szerződése. Hozzátette, bízik benne, hogy a következő néhány napban megszületik a megállapodás és folytathatják a közös munkát.

A kerettel kapcsolatban megjegyezte, várhatóan új külföldi játékosok érkeznek a csapathoz. A minimális cél a következő idényben is az, hogy a legjobb nyolc közé kerüljenek a bajnokságban.

A Körmend az előző négy szezonban mindig ott volt az elődöntőben, emellett Magyar Kupát és Alpok-Adria-kupát nyert. Az idei fináléban a Vas megyei rangadón 3:0-s összesítéssel maradt alul a Szombathellyel szemben.

2020.05.23 20:31:28

Kosárlabda S. TÓTH JÁNOS

ALAPVONAL. Továbbra is csodaszámba megy, ha női edző kerül női együtteshez, a férfiszakág csapatai pedig a »teve a tű fokán« kategóriába tartoznak a női szakvezetők számára.

2020.05.02 09:59:31

Kosárlabda GYŐRI FERENC

A magyar válogatott kosárlabdázója nem lepődött meg Vojvoda Dávid hazatérésén.

2020.04.27 13:48:18

Kosárlabda THURY GÁBOR

Atlantában nem engedhették meg maguknak, hogy ne a legjobbakkal álljanak ki.

2020.04.14 16:20:10

Kosárlabda L. PAP ISTVÁN

A háborúban álló Jugoszláviából érkező mester először 1995-ben a BSE ellen vezette a dobogó tetejére a PVSK-t.