Férfi kosár NB I: a Jászberény nyert Zalaegerszegen

2015.04.03. 20:56
A Jászberény 81–80-ra nyert Zalaegerszegen a férfi kosárlabda NB I pénteki játéknapján.

FÉRFI KOSÁRLABDA NB I
KÖZÉPSZAKASZ, ALSÓHÁZ
ZTE KK–JÁSZBERÉNY 80–81 (17–23, 24–20, 22–14, 17–24)
Zalaegerszeg, 500
néző. V: Szabó G., Gorka, Vida
ZTE: Dzambic, FEKETE 21/3, Mohácsi 11, TAMIR 16, COHADAREVIC 26. Csere: Darling 6, Velkey, Czinger, Kertész. Edző: Milos Sporar
JÁSZBERÉNY: Szögi 5, HORVÁTH Á. 15/6, KERPEL-FRONIUS 14/9, DRAMICSANIN 21/9, CSEH GY. 10. Csere: Mladenovic 9/9, Sonyák 6, Nárai 1. Edző: Bencze Tamás
Az eredmény alakulása. 7. perc: 15–18. 13. p.: 19–30. 22. p.: 43–43. 26. p.: 55–43. 38. p.: 68–68
Kipontozódott: Tamir (39. p.), Cseh Gy. (40. p.)
Milos Sporar:
– Furcsa módon vesztettük el a mérkőzést. A szerencsésebb csapat örülhetett a végén, de mi is közel álltunk sikerhez.
Bencze Tamás: – Nem számítottam könnyű meccsre, de hozzá kell tennem, hogy miattunk nem lett nagyobb különbségű a győzelmünk. Az utolsó negyedben zónavédekezésünkkel megzavartuk ellenfelünket, emiatt nem tudtak kellőképpen reagálni, ennek is köszönhető sikerünk.FÉRFI KOSÁRLABDA NB I