Férfi kosár Euroliga: utolsó másodperces tripla, kiesett a Barca - videó

2015.04.24. 00:27
A férfi kosárlabda Euroliga negyeddöntőjének negyedik mérkőzésén az Olympiakosz hazai pályán Jorgosz Printezisz utolsó másodpercben dobott triplájával 71–68-ra legyőzte a Barcelonát, ezzel 3–1-re megnyerte az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcot, és bejutott a május közepén rendezendő négyes döntőbe.

JORGOSZ PRINTEZISZ MINDENT ELDÖNTŐ TRIPLÁJA

A Real Madrid a második idegenbeli meccsét már megnyerte a török Anadolu Efesszel szemben, ezzel szintén kiharcolta a továbbjutást.

A final fourt – amelynek a CSZKA Moszkva és a Fenerbahce tagja még – május 13–15. között rendezik meg Madridban.

FÉRFI KOSÁRLABDA EUROLIGA
ELŐDÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉSEK
Anadolu Efes (török)–Real Madrid (spanyol) 63–76
(21–18, 18–15, 10–18, 14–25)
Az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharc végeredménye: 3–1 a Real Madrid javára

Olympiakosz (görög)–Barcelona (spanyol) 71–68 (16–17, 13–20, 21–13, 21–18)
Az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharc végeredménye: 3–1 az Olympiakosz javára