Női kosár KEL: a Pécs három ponttal nyert Diósgyőrben

2013.12.19. 20:45
A PINKK Pécsi 424 szoros mérkőzésen három ponttal nyert a DVTK vendégeként a női kosárlabda Közép-európai Liga csütörtöki játéknapján.

NŐI KOSÁRLABDA KÖZÉP-EURÓPAI LIGA
DVTK–PINKK PÉCSI 424 63–66 (11–22, 19–12, 24–18, 9–14)

Miskolc, 800
néző. V: Cziffra Cs., Szabó G., Sallai I.
DVTK:
Czank 7/3, Bukovszki7/3, Raven8, SVERISDOTTIR31/15, Jansone 2. Csere: Horváth B. 2, Szabó P. 2, Bálint R., Vincze, Dubei 4. Edző: Dubeiné Balogh Gabriella
PÉCS: IVÁNYI 21/15, RUJAK 13, Ajdukovic 11, Győri 6, Sarok 5. Csere: Minciková, Adamecz 2, Katona, Tomlinson 2, Lengyel, Őri 6/6. Edző: Roberto Hernandez
Az eredmény alakulása. 6. perc: 6–12. 15. p.: 22–23. 24. p.: 41–40. 29. p.: 52–47. 37. p.: 56–61. 38. p.: 60–61
Dubeiné Balogh Gabriella: – Küzdeni tudásból jelesre vizsgáztunk és ha a szerencse mellénk állt volna, akkor nyerünk.
Roberto Hernandez: – Nagyon okosan játszottunk az egész mérkőzésen. Jól koncentráltunk, fizikálisan és mentálisan is hoztuk magunkat, ez segített át minket a nehéz pillanatokon. Rászolgáltunk a győzelemre. NŐI KOSÁRLABDA KÖZÉP-EURÓPAI LIGA