Férfi kosár Eurochallenge: 41 pontnál megállt a Jászberény

2013.11.12. 20:47
A Jászberény albérletben, Salgótarjánban fogadta kedd este a szlovén Krkát a férfi kosárlabda Eurochallenge-sorozatban, és meglehetősen sima vereséget (41–58) szenvedett kiválóan védekező ellenfelétől.

Az első bő hat percben Edo Muric, Jasmin Hukic és Matej Rojc is célba juttatott egy-egy triplát, közben jól védekezett a szlovén csapat, így gyorsan tetemes előnyre tett szert. Támadásban egyik fél sem állt a helyzet magaslatán: az első három negyed egyikében sem érték el a húsz pontot – a jászberényiek kétszer a tízet sem...

Semmilyen tekintetben sem hozott fordulatot a negyedik játékrész, így a berényi labdaeladásokat kegyetlenül megbüntető Krka – amely 2011-ben megnyerte az Eurochallenge-et – magabiztos győzelmet aratott.

A többi magyar csapat eredménye és jegyzőkönyvek itt!