Kobe Bryant 53 pontja ellenére nyert a Houston Los Angelesben

2007.03.31. 11:25
Hosszabbítás után nyert a Houston Rockets csapata a Los Angeles Lakers otthonában az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság alapszakaszának 142. játéknapján. A kaliforniaiak legjobbja ezúttal is Kobe Bryant volt, aki ötvenhárom pontig jutott.
Kobe Bryant arcára van írva, hogy mit érez, pedig ő mindent megtett

Jao Ming és Tracy McGrady is fantasztikusan játszott, így a Rockets hosszabbításban le tudta győzni a Lakerst annak ellenére, hogy Kobe Bryant ötvenhárom pontot dobott, és ismét a játéknap legeredményesebb játékosa volt.

A Houston kínai centere harminckilenc, míg T-Mac harminc pontot szerzett. kettejük teljesítménye elég volt ahhoz, hogy a csapat idegenben nyerjen.

Tracy McGrady zsákol
A Dallas Mavericks csapata hazai pályán két ponttal győzte le a New York gárdáját, és ez a siker klubcsúcsot jelent Nowitzkiéknak, ugyanis ebben a szezonban ez volt a hatvanegyedik.

A német klasszis egyébként harminc pontot dobott, amelyből tizenhetet az utolsó negyedben. Ez azért is volt nagyon fontos, hiszen a texasiak legjobbja a kritikus hekyzetben szedte össze magát, hiszen az utolsó felvonás előtt az állás 76-76 volt.

A Knicks húzóembere Stephon Marbury volt, aki ezúttal negyvenhárom pontot szerzett.

Hosszabbításban nyert a Totonto csapata is, amely ezúttal Washingtonban szerepelt. A vendégek Chris Boshnak köszönhetik, hogy győzni tudtak a Wizards otthonában, hiszen a huszonhárom éves klasszis harminchét pontjából nyolcat a hosszabbításban szerzett.

A bajnoki címvédő Miami Heat tizenöt pontos győzelmének köszönheti, hogy újra visszaküzdötte magát a délkeleti csoport élére.

A San Antonio együttese hazai pályán győzte le a Utah csapatát. A Spursnek ez volt a hatodik sikere zsinórban.

A Detroit hazai pályán verte öt ponttal a New Jersey Netset. A Pistonsból ezúttal Chauncey Billups emelkedett ki, ugyanis harminckét pontja mellé tizennégy gólpasszt is adott.