(18–19, 33–14, 22–24, 23–14)
Paks, 700 néző. V: Kékesi, Ádám
ATOMERÔMŰ: Davis (14), Fodor G. (13/6), SMITH (19/9), SITKU (19/3), Czigler (15). Cs: JURGILAS (11), Mészáros Z. (5/3). Edző: Fodor Péter
FALCO: Kálmán (14/3), Alexe (9), Pankár (4), HEINLE (24/6), Grant (12/3). Cs: Dénes (6), Gráczer (2). Edző: Zsoldos András
Az eredmény alakulása. 3. p.: 8–3. 9. p.: 18–19. 13. p.: 31–21. 17. p.: 40–29. 22. p.: 57–34. 26. p.: 65–49. 33. p.: 80–61. 38. p.: 90–63

Mészáros kimaradt az utóbbi időben egyre inkább magára találó bajnokcsapatból, a helyét Smith foglalta el a kezdőben. A házigazdák kezdetek jobban, aztán mintha kényelmesebbé váltak volna, a Falco pedig szorgosan gyűjtögette a pontjait. Olyanynyira, hogy az első negyed végére a vezetést is megszerezték a vasiak. A folytatásban cserélt Fodor edző, jött Jurgilas és Mészáros, ám a fordulatot mégis Smith pillanatai hozták, aki villámgyorsan hét pontot gyűjtött. Fodor Gergely is vette a lapot, így a 13. perc végére már 10 ponttal vezetett az ASE. A vasiaknál Heinle igyekezett leginkább megálljt parancsolni a hazaiak további szökési kísérletének, a másik pontfelelős, Kálmán viszont csak a 18. percben jegyezte első találatát. A másik oldalon Fodor játszotta a vezérszólamot, ám neki társai is akadtak, Davis és Jurgilas személyében, így a szünetre már jelentős előnyt szerzett a házigazda. A fordulás után még két perc sem telt el, amikor Smith a negyedik hibáját kapta, és levitte őt edzője, ám e rövid idő is elég volt a légiós számára két triplára, ezzel pedig gyorsan 20 pont fölé nőtt a Falco hátránya. Kálmán érezte át leginkább a bajt, zsinórban öt pontot szerzett, és közelebb férkőzött a vendégcsapat. Hogy nem lett újra szoros a meccs, az jelentős mértékben Jurgilasnak volt betudható. Aztán a fokozatosan belelendülő Sitku pontjaival a zárónegyedre már ismét 20 pont fölé nőtt a különbség a csapatok között.

Mestermérleg
Fodor Péter: – Az előnyünk megszerzésének kulcsa, hogy a második negyedben jól működött a védekezésünk. Hogy még jobban nyerjünk, azt nem csak a mi teljesítményünk akadályozta meg…
Zsoldos András: – Ismét bebizonyosodott, nagyon jó csapat az Atomerőmű.