Női kézilabda KEK: szoros meccsen kapott ki a Vác

2012.11.11. 19:01
A Vác 28–26-ra kikapott a Lokomotiva Zagreb vendégeként vasárnap a női kézilabda KEK-ben, a 16 közé jutásért rendezett első mérkőzésen.

A magyar csapat a szünetben még két góllal vezetett. A visszavágót jövő szombaton rendezik a váci Városi Sportcsarnokban.

NŐI KÉZILABDA KEK
3. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
LOKOMOTIVA ZAGREB (horvát)–VÁCI NKSE 28–26 (14–16)
Zágráb, 600 néző. V: Novikov, Perepilicij (ukránok)
LOKOMOTIVA: Razum – Koznjak 10, Krsnik 4, Jankovic 3, Milic 3, Poljak 3, Ostarjas 2. Cs: Bukovina (kapus), Bozsovics 1, Debelic 1, Smiljanic 1, Galic, Mudronja. Edző: Nenad Sostaric
VÁC: Juhász E. – Niksics, Barján, Fülöp A., Farkas V. 1, KLIVINYI 8 (2), Szádvári 2. Cs: Bíró B. (kapus), Mayer 6, Tápai Sz. 6 (3), Kamper 3, Mészáros R. Edző: Gulyás István
Az eredmény alakulása. 10. perc: 4–4. 19. p.: 8–7. 38. p.: 18–17. 49. p.: 24–20.
Kiállítások: 8, ill. 8 perc.
Hétméteresek: 4/3, ill. 6/5
Gulyás István: – Hazai környezetben továbbjuthatunk, de ez a vereség figyelmeztető. Készültünk az ellenfélből, mégis ismerős figurákból kaptuk a gólokat. A második félidő elejét különösen ki kell elemeznünk.