Női kézi NB I: nem volt esélye a Vácnak a Győr ellen

I. SZ.I. SZ.
2020.02.19. 19:38
A Vác 13–13-ra lehozta a második félidőt a Győr ellen a női kézilabda NB I-ben, de mivel az ETO a szünetben héttel vezetett, esélye sem volt a pontszerzésre.

A Győr csak a második félidő utolsó nyolc percében engedett ki, 33–22-es vezetése után nyerte meg a Vác 6–2-re a hajrát.

A mezőny legjobbja a kilencgólos Stine Oftedal volt.

NŐI KÉZILABDA NB I

VÁCI NKSE–GYŐRI AUDI ETO KC 28–35 (15–22)
Vác, 650 néző. V: Fekete T., Tóth D.
VÁC: Arenhart 1 – Diószegi 2, HÁMORI 6, Helembai F. 2, Lakatos R. 2, Kácsor 5 (1), Radoszavljevics. Csere: Bukovszky, Bálint (kapusok), Kovács N. 2, Kuczora 6 (4), Mészáros R., Szondi 1, Szabó K. 1, Paróczy, Szeberényi. Edző: Szilágyi Zoltán
GYŐR: Kiss É. – Bódi 2, V. KRISTIANSEN 6, S. OFTEDAL 9, Brattset 3, E. AMORIM 6, Fodor Cs. 1. Csere: Leynaud (kapus), Edwige, A. Hansen 1, Kurtovic 1 (1), Nze Minko 2, Faluvégi D. 2, Puhalák, K. Bulatovics 2. Edző: Danyi Gábor
Az eredmény alakulása: 8. perc: 5–4. 14. p.: 8–9. 19. p.: 10–15. 25. p.: 13–20. 37. p.: 16–26. 48. p.: 21–31. 55. p.: 23–33
Kiállítások: 8, ill. 6 perc
Hétméteresek: 7/5, ill. 2/1
Szilágyi Zoltán:
– Az első félidő közepén a Győr gyors játékával eldöntötte a meccset, a szünet után viszont a nagyszerű hangulatban kiváló ellenféllel szemben már mi is élveztük a játékot, és végül megfelelőnek mondható eredményt értünk el.
Danyi Gábor: – Az első tíz percet leszámítva rendben volt a támadásunk. Onnantól már végig kézben tartottuk a mérkőzést, jó dinamikával kézilabdáztunk.