Női kézi NB I: a DVSC-nek nem osztottak pontot Siófokon

2014.11.12. 20:53
Az élvonalbeli női kézilabda-bajnokság kilencedik fordulójában a Debrecen kétgólos vereséget szenvedett Siófokon. A házigazdák az első félidőt követően ötgólos előnyt szereztek maguknak, amelyből a lefújásig kettőt megtartottak.

NŐI KÉZILABDA NB I
9. FORDULÓ
Siófok-Galérius Fürdő–DVSC-TVP-Aquaticum 30–28 (17–12)
Siófok, 350
néző. V: Janáky, Temesi
SIÓFOK: PASTROVICS - SUCH 6, Szekerczés 1, Piedade 4, WÖRZ 6, ORBÁN A. 5 (1), Erdősi 4. Cs: Kumpel (kapus), Deáki 1, Fauszt 1, Szabadfi 1, Szalai B. 1, Buzsáki. Edző: Golovin Vlagyimir
DVSC: Lajtos - Slakta 1, Karnik Sz. 2, Gorilska 3, KUDOR 4, Siska 4, Kelemen 3. Cs: HORVÁTH-PÁSZTOR (kapus), SOPRONYI 9 (5), Szilágyi 2, Bárány, Klikovac, Varsányi. Edző: Varga József
Az eredmény alakulása: 3. perc: 2–2. 6. perc: 6-3. 15. perc: 9–8. 21. perc: 13–10. 27. perc: 15–11. 37. perc: 19–17. 42. perc: 22–18. 46. perc: 22–20. 50. perc: 26–22. 55. perc: 26–25.
Kiállítások: 14 perc illetve 4 perc
Hétméteresek: 1/1 illetve 6/5
Golovin Vlagyimir:
– Nagyon gyengén játszottunk, mentálisan fáradtak voltunk. A harminc lőtt gól mellett tizenhárom ziccert rontottunk el, ennyi hiba nem fér bele.
Varga József: – Sztárok nélküli, »olcsó« csapatunk megmutatta, hogy így is lehet küzdeni. Összesen tíz szélső ziccert hagytunk ki, ez önmagáért beszél.