Női kézi EHF-kupa: nyert az Érd a sereghajtó otthonában

2020.01.26. 18:42
Az Érd hat góllal, 29–23-ra nyert a Lublin vendégeként a női kézilabda EHF-kupa C-csoportjának negyedik fordulójában. A magyar csapat már az első félidőben magához ragadta az előnyt, majd a szünet után növelte azt – a hazai ötgólos siker után ismét legyőzte a sereghajtó lengyel együttest.

Mint arról beszámoltunk, a DVSC három góllal kikapott az A-csoport negyedik fordulójában a Thüringer HC vendégeként, míg a sorozat harmadik magyar érdekeltje, a címvédő Siófok döntetlent játszott a Podravka Koprivnica otthonában.Mint arról beszámoltunk, a DVSC három góllal kikapott az A-csoport negyedik fordulójában a Thüringer HC vendégeként, míg a sorozat harmadik magyar érdekeltje, a címvédő Siófok döntetlent játszott a Podravka Koprivnica otthonában.

KÉZILABDA
NŐI EHF-KUPA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
C-CSOPORT
MKS Lublin (lengyel)–Érd HC 23–29 (12–14)
Lublin, 1400 néző. V: Capoccia, Jucker (svájciak)
LUBLIN: Gawlik – Krolikowska 1, Nosek 2, KOCHANIAK 7 (2), Szarawaga 5 (1), WIECKOWSKA 5, Nocun 1. Csere: Besen (kapus), Matuszczyk 2 (1), Olek
Edző: Robert Lis
ÉRD: Janurik 1 – DO NASCIMENTO 8 (1), KISS N. 4, TÓTH G. 4, KISFALUDY 2, Jerábková 5, Bízik R. 2. Csere: Foggea (kapus), J. Kovacsevics, Termány, Lavko, Szabó L. 1, Schatzl Natalie 1, Király R. 1
Edző: Szabó Edina
Az eredmény alakulása. 5. perc: 4–4. 10. p.: 7–6. 17. p.: 8–9. 21. p.: 11–10. 28. p.: 11–14. 33. p.: 12–16. 39. p.: 15–19. 49. p.: 16–25. 53. p.: 19–25. 56. p.: 20–27
Kiállítások: 6, ill. 4 perc
Hétméteresek: 6/4, ill. 3/1