Női kézi EHF-kupa: újra ikszelt a Siófok horvát ellenfelével

2020.01.26. 17:05
A Siófok idegenben sem bírt kaproncai ellenfelével (Fotó: Török Attila, archív)
A Siófok a hazai döntetlen után idegenben sem bírt a Podravka Koprivnicával (33–33) a női kézilabda EHF-kupa csoportkörében. A kaproncai mérkőzésen a szünetben egy góllal vezetett a házigazda, de a címvédő ledolgozta hátrányát, a győzelmet azonban nem tudta megszerezni.

Mint arról beszámoltunk, a DVSC három góllal kikapott az A-csoport negyedik fordulójában a Thüringer HC vendégeként.

KÉZILABDA
NŐI EHF-KUPA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
B-CSOPORT
Podravka Koprivnica (horvát)–Siófok KC 33–33 (16–15)
Kapronca, 2000 néző. V: Hrisztidi, Papamatteu (görögök)
KOPRIVNICA: Riszovics – Turk 1, Milosavljevic 6 (3), Cakalu 6, S. Milosevic 3, Stanko 7, Karlovcan 1. Csere: Ecimovic (kapus), Beganovic 4, Mugosa 2, Dzono, Benko 3
Edző: Zlatko Saracevic
SIÓFOK: Silje Solberg – Böhme 2, Janjusevics 3, Tomori 5, Jezic 4, KOBETIC 12 (1), Aoustin 5. Csere: Szikora (kapus), Such, Niombla 1, Drabik 1, Wald
Edző: Tor Odvar Moen
Az eredmény alakulása. 5. perc: 1–3. 12. p.: 5–5. 20. p.: 10–10. 23. p.: 11–14. 33. p.: 20–15. 42. p.: 26–20. 48. p.: 30–26. 52. p.: 30–29. 56. p.: 31–31
Kiállítások: 8, ill. 8 perc
Hétméteresek: 3/3, ill. 3/1
Zlatko Saracevic: –
Kemény küzdelem zajlott a pályán, mindkét csapat jól kézilabdázott. Örülök a pontszerzésnek, illetve az atmoszférának, amit tapasztaltam.
Tor Odvar Moen: – Úgy tűnik, hogy ez a két csapat nem bír egymással. Elégedett vagyok a pontszerzéssel, hiszen nagyon mélyről jöttünk vissza. A Győr elleni hétközi rangadó után érezhető volt a fizikális fáradtság rajtunk. Ezzel a döntetlennel a sorsunk a saját kezünkben van, és ez a legfontosabb most.