Női kézi BL: Görbicz több válogatásban is a legjobbak között – videó

2017.05.09. 12:11
Az EHF Tv a női kézi Bajnokok Ligája final fourja után is kiválasztotta a legjobb három játékost, valamint összeszedte a legszebb gólokat és a legszebb védéseket.

A négyes döntő három sztárja közül kettő is győri: nem túl nagy meglepetésre Görbicz Anita nevével kezdődik az összeállítás, és a final four legjobbjának megválasztott Nycke Grootéval ér véget – SZAVAZNI ITT TUDNAK A FINAL FOUR LEGJOBBJÁRA!Görbicz Anita nevével kezdődik az összeállítás, és a final four legjobbjának megválasztott Nycke Grootéval ér véget – SZAVAZNI ITT TUDNAK A FINAL FOUR LEGJOBBJÁRA!

Ami a legszebb gólokat illeti, ezek közé Görbicz egyik találata került be.

A négyes döntő legszebb védései között ezúttal nincs magyar érdekeltség, ha csak azt nem vesszük, hogy a döntőbeli ellenfél, a Vardar Szkopje kapusai teljesen kisajátították maguknak a listát.

NŐI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA
FINAL FOUR, DÖNTŐ

GYŐRI AUDI ETO KC–ZSRK VARDAR SZKOPJE (macedón) 31–30 (15–12, 26–26, 29–28) – hosszabbítás után
Papp László Budapest Sportaréna, 12 000
néző. Vezette: Christiansen, Hansen (dánok)
GYŐR: GRIMSBÖ – Bódi 2, N. MÖRK 6, GROOT 6, Broch 2, Amorim 3, GÖRBICZ 7 (3). Csere: Kiss É. (kapus), TOMORI 3, Knedlíková 2, Al-Gaui, Hársfalvi. Edző: Ambros Martín
VARDAR: Leynaud – RADICSEVICS 4, Lazovics 1, LEKICS 4, Covic, Penezic 4, Mavsar 3 (1). Csere: Szuszlina, Pessoa (kapusok), LACRABERE 6 (3), ALTHAUS 6, Herrem 2, Hmirova, A. Klikovac
Az eredmény alakulása. 4. perc: 2–3. 6. p.: 4–3. 17. p.: 10–10. 25. p.: 13–10. 36. p.: 16–14. 47. p.: 20–19. 54. p.: 24–24. 58. p.: 26–25. 60. p.: 26–26. 65. p.: 29–28. 69. p.: 31–29
Kiállítások: 12, ill. 10 perc
Hétméteresek: 3/3, ill. 5/4

FINAL FOUR (BUDAPEST, PAPP LÁSZLÓ SPORTARÉNA)