Női kézi BL: a győri Amorim lett a játéknap legjobbja
A szurkolói szavazáson a Győri Audi ETO kézilabdázója, a brazil Eduarda Amorim végzett az első helyen, így a női Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzései alapján ő volt a legjobb játékos.
A győriek 31 éves balátlövője nyolc gólt dobott a Buducsnoszt Podgorica elleni idegenbeli találkozón, amelyen az ETO 26–20-ra győzött.
Az EHF szavazásán Amorim mellett a CSM Bucuresti-et erősítő Cristina Neagura és a Vardar Szkopjéban kézilabdázó Dragana Cvijicsre lehetett voksolni.
Az EHF szavazásán Amorim mellett a CSM Bucuresti-et erősítő Cristina Neagura és a Vardar Szkopjéban kézilabdázó Dragana Cvijicsre lehetett voksolni.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik







