Férfi kézi NB I: szoros első félidő után simán nyert az Orosháza

2016.12.02. 19:34
Az Orosháza-Linamar 25–18-ra győzött otthon a Cegléd ellen a K&H férfi kézilabdaliga 12. fordulójában.

A hazai csapat a mérkőzés előtt pár perccel jelentette be hivatalos oldalán, hogy Vladan Jordovicsot a csapat másodedzője és irányító poszton játszó játékosa, Buday Dániel váltja a kispadon. A hazai csapat a mérkőzés előtt pár perccel jelentette be hivatalos oldalán, hogy Vladan Jordovicsot a csapat másodedzője és irányító poszton játszó játékosa, Buday Dániel váltja a kispadon.

OROSHÁZI FKSE-LINAMAR–CEGLÉDI KKSE 25–18 (12–11)
OROSHÁZA:
Herjeczki – Pásztor M. 1, Ferenczi 2, Knezevics 3, MARKOSZKI 3, MILAS 5 (2), Németh L. 1
Csere:MIKLÓS (kapus), Morva Z. Radojevics 1, Döme 2, TÁRKÁNYI 4, Oláh T., Németh G. 1, Komporály, Levy 2
Edző:
Buday Dániel
CEGLÉD:
Pallag – Gidai 2, Lepsényi, Tóth N., BORSOS 3, Grbovics 1, Lászlai 1
Csere: Bősz (kapus), Perisics 2 (1), dr. Bíró 4, Hódi 1, Andjelics 2, Szabó B. 1, Megyeri 1
Edző:
Nagy Károly
Orosháza, 400
néző. V:Bócz, Wiedemann
Az eredmény alakulása.
5. perc: .: 2–1. 10. p.: 4–2. 17. p.: 8–5. 24. p.: 10–9. 28. p.: 12–10. 36. p.: 16–11. 44. p.: 19–14. 52. p.: 22–14
Kiállítások:
12, ill. 10 perc
Hétméteresek:
3/2,ill. 3/1
MESTERMÉRLEG:
Buday Dániel : –
Ilyen mérkőzésre számítottam. A szünetben igyekeztem megnyugtatni a fiúkat, le a kalappal előttük! Ezt a győzelmet Vladan Jordovicsnak ajánlom.