Férfi kézi BL: a Flensburg kettős győzelemmel a nyolc között

2018.03.28. 20:30
A Flensburg a négygólos idegenbeli siker után hazai pályán 27–24-re verte meg a Kristianstadot a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, így kettős győzelemmel jutott be a legjobb nyolc közé.

A Bundesligában második helyen álló Flensburg továbbjutása a visszavágón nem forgott veszélyben, hiszen a 17. percben már 8–3-ra vezetett, míg a második félidőt négygólos előnyből kezdhette meg (13–9). A fordulás után a német csapat ellépett hattal (20–14), de a svédek a hajrában felzárkóztak, így megúszták háromgólos vereséggel (27–24).

A Flensburg a negyeddöntőben a Barcelona–Montpellier párharc továbbjutójával találkozik. Az első meccset a franciák nyerték meg 28–25-re.

Április 1., 17.00
Montpellier (francia)–Barcelona (spanyol)
Április 1., 19.00
Az elöl álló csapatok kezdik otthon a párharcokat. A PSG és a Vardar Szkopje csoportelsőként automatikusan a negyeddöntőbe jutott.